Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Žaismingos muzikos garsų orkestras XXII

Pn 2017-10-13 12:00
3.80 - 6.80
Koncertas visai šeimai
„Žaismingos muzikos garsų orkestras XXII“
Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas  Bačkus
Evelina Lozdovskaja (aktorė ir režisierė)
Livija Krivickaitė, Gytis Šimelionis (aktoriai)
Laima  Akstinaitė (kostiumų ir scenografijos dailininkė)
Dalyvauja Klaipėdos Vydūno gimnazijos solistai
Programa: muzikinė teatrinė improvizacija pagal Richardo Rodgerso miuziklą „Muzikos garsai“ (Ievos Budriūnaitės aranžuotė)

Richard Rodgers „MUZIKOS GARSAI“ – tai miuziklas, kuris jau beveik 60 metų nepraranda savo populiarumo! Visiems puikiai žinomas ir visų mėgstamas miuziklas, kurio pagrindu pastatytas muzikinis filmas tapo vienu komerciškai sėkmingiausių kūrinių kino istorijoje. Jis ir įkvėpė edukacinio projekto visai šeimai „Žaismingos muzikos garsų orkestras XXII“ tęsinį. Smagią muzikinę-teatrinę improvizaciją minėto miuziklo temomis scenoje kurs profesionalūs jaunosios kartos aktoriai Evelina Lozdovskaja, Gytis Šimelionis, būsimoji aktorė Livija Krivickaitė ir dainuojantys vaikai iš Klaipėdos Vydūno gimnazijos bei lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“. Jiems akompanuos Klaipėdos kamerinis orkestras.

Kartais užmirštame būti geri, ypač tiems, kurie yra šalia. Pamirštame, kad reikia šypsotis vieni kitiems, branginti vienas kitą ir dažniau būti visiems kartu. O muzika gali dar labiau mus suartinti. Klausykimės muzikos, dainuokime, suaugusieji, kartu su vaikais ir šypsokimės!

 
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai