Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką. Edukacinė programa šeimai

A 2017-11-21 18:30
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda
3.80 - 6.80
Koncertas visai šeimai
„Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką“
Klaipėdos kamerinis orkestras

Meno vadovas Mindaugas Bačkus
Gintarė Radvilavičiūtė (režisierė ir dailininkė)
Programa: muzikinis šešėlių teatro spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką „Katinėlis ir gaidelis“ ir Teisučio Makačino kūrinius

Klaipėdos koncertų salė tęsia ilgamečio edukacinio projekto „Žaismingos muzikos orkestras“ ciklą ir ruošia dar vieną staigmeną mažiems ir dideliems klausytojams! Jūs esate labai kviečiami į populiaraus miuziklo „Muzikos garsai“ (The Sound of Music) įkvėptus teatralizuotus koncertus, kurie vyks spalio 13 d., penktadienį, 12 ir 18:30 valandomis Klaipėdos koncertų salėje.

Realiais faktais pagrįsta Richardo Rodgerso miuziklo istorija jaudina ištisas kartas. Scenoje matysite visus mylimiausius personažus: Mariją, Kapitoną ir septynetą jo vaikų. Juos įkūnys profesionalūs jaunosios kartos aktoriai Evelina Lozdovskaja, Gytis Šimelionis, būsimoji aktorė Livija Krivickaitė ir dainuojantys vaikai iš Klaipėdos Vydūno gimnazijos bei lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“. Dainuojančiai ir vaidinančiai komandai akompanuos Klaipėdos kamerinis orkestras (meno vadovas Mindaugas Bačkus).

Teatralizuoto koncerto aktorė ir režisierė Evelina Lozdovskaja teigia, kad užaugo su filmo „Muzikos garsai“ dainomis, keletą kartų lankėsi ir filmavimo aikštele tapusiose Zalcburgo vietose. Turbūt ne visi miuziklo gerbėjai žino, jog didelė dalis šios istorijos detalių – visiškai realūs faktai. Iš tikrųjų buvo tokia Marija, besirengianti tapti vienuole, bet įsimylėjo Kapitoną su septyniais vaikais, kurie kartu muzikuodavo! Nepaprasta istorija įkvėpė daug kūrėjų visame pasaulyje, taip pat ir šio edukacinio projekto komandą. „Pasakosim ir dainuosim apie svarbiausius dalykus – šeimą, meilę, paklusnumą tėvams ir, žinoma, muziką“, – sako E. Lozdovskaja.

Spektaklio režisierei teko artimai susidraugauti su septyniais vaikais iš skirtingų šeimų ir visus juos pratinti būti broliais bei sesėmis. „Kuo arčiau premjera, tuo mes tvirtėjam kaip kumštis. Su vaikais dirbti labai smagu, jie labai skirtingi, kiekvienas į spektaklį įneša kažką savo“, – pasakoja netrukus metukų sulauksiančio Balio mama. Jos spektaklio šeimos dainuojančią septyniukę sudaro Livija Krivickaitė, Samanta Juciūtė, Aleksas Šeputis, Martynas Jackus, Meda Bertulytė, Gabrielė Stravinskaitė ir Ieva Kazlauskaitė.

Pasakiškai gražią miuziklo muziką, pirmosios publikos išgirstą beveik prieš 60 metų, Klaipėdos kameriniam orkestrui atlikti pritaikė Ieva Budriūnaitė, o lietuvišką tekstą jai parašė projekto siela Evelina. Tokios dainos, kaip „My Favorite Things“, „Something Good“, „I have Confidence“, gavo naujus lietuviškus pavadinimus – „Dalykai mieli“, „Geri darbai“, „Pasitikiu savimi“. Teatralizuoto koncerto kostiumais ir scenografija rūpinosi Laima Aksinaitė. „Visa spektaklio kūrybinė komanda labai gera, kiekvienas labai nuoširdžiai dirbam ir tikiuosi, kad mūsų pastangas įvertins ir žiūrovai“, –  sako projekto režisierė.

„Žaismingos muzikos garsų orkestras XXII“ – tai jau 22-oji ypatinga programa, skirta visai šeimai ir įtraukianti įvairaus amžiaus dalyvus. Ateikite ir įsitikinkite, kad „Muzikos garsų“ istorija bei dainos tebejaudina ir šiandien! Esame tikri, kad grįžus namo jo melodijos jums skambės dar labai ilgai...
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Žaismingos muzikos orkestras seka pasaką. Edukacinė programa šeimai A 2017-11-21 18:30 Klaipėdos koncertų salė, Klaipėda 3.80 - 6.80
Svarbi informacija

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio pradžios
Renginio trukmė: ~0:45
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, vaikams ikimokyklinio amžiaus (į edukacines programas), senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20 % su Laisvalaikio kortele 2 bilietams (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičiusą)
- su Daily Card kortele 20% nuolaida (2 bilietams). Į nuolaidos laukelį vesti kortelės numerį.
- 10 % grupėms (20 ir daugiau žmonių).
Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Klaipėdos koncertų salė, Klaipėdos m. sav. įstaiga
Šaulių g. 36 Klaipėda
Įmonės kodas 300101372