Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Žaismingos muzikos orkestras XX

A 2016-10-18 18:30
Klaipėdos koncertų salė
Įvykęs renginys
Populiariausias koncertų ciklas visai šeimai.

„Žaismingos muzikos orkestras XX“
Klaipėdos koncertų salės ir M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ jungtinis projektas
Klaipėdos kamerinis orkestras
Meno vadovas Mindaugas Bačkus

Populiariausias Klaipėdos koncertų salės edukacinis projektas „Žaismingos muzikos orkestras XX“ tęsia gabiausių vaikų muzikavimo su Klaipėdos kameriniu orkestru tradiciją. Spalio 18 dieną vėl su orkestru gros patys talentingiausi šalies jaunieji muzikai, kuriuos globoja Maestro Mstislavo Rostropovičius įkurtas fondas „Pagalba Lietuvos vaikams“, skatinantis išskirtinių gabumų vaikų ugdymą. Pernai lapkritį įvykęs jų pirmasis pasirodymas su su Mindaugo Bačkaus vadovaujamu orkestru paliko ypatingai gerus prisiminimus ir norą pratęsi bendradarbiavimą.

Šis fondas jau daugiau nei dešimtmetį finansiškai remia muzikai, sportui ir mokslui gabius vaikus. „Gabūs vaikai – retas ir brangus tautos turtas, kurių talentui atsiskleisti reikia įvertinimo, paramos ir meilės. <...> Būtent tokiems vaikams priklauso mūsų visų ateitis, todėl ypač svarbu paremti pirmuosius jaunųjų talentų žingsnius į meno, mokslo, išradimų ir sporto pasaulį“, – apie fondo veiklą pasakojo maestro M. Rostropovičius.

Koncerte su Klaipėdos kameriniu orkestru gros septyni solistai iš Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos, Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos ir Mažeikių V. Klovos muzikos mokyklos. Tai Jonas Vozbutas (akordeonas), Ugnė Katinskaitė (smuikai), Rapolas Bartulis (klarnetas),  Pijus Paškevičius (obojus), Elžbieta Dvarionaitė, Ignas Maknickas (fortepijonas). Beje, Ugnė Liepa, Pijus ir Rapolas grojo pernai vykusiame koncerte, o Ignas dalyvavo pirmojoje „Žaismingos muzikos orkestro“  programoje. Ji 2009 metų vasario 28 dieną pradėjo šio klausytojų  ypač pamėgto renginio istoriją, kuri sėkmingai tęsiasi jau septintus metus.

„Žaismingos muzikos orkestro XX“ koncerte jaunieji solistai demonstruos savo meistrškumą kartu su orkestru atlikdami Josepho Haydno, Wolfgango Amadeuso Mozarto, Fryderyko Chopino, Gaetano Donizetti, Camille’o Saint-Saenso, Pablo de Sarasate’s kūrinius.  Jaunatviška energija  pripildytas jų muzikavimas suteiks visiems gražių emocijų ir gal net inspiruos mažuosius klausytojus paimti į rankas instrumentus ir išmokti jais groti.

Ši klaipėdiečių orkestro ir fondo globojamų vaikų programa spalio 22 dieną  bus pristatyta Vilniuje, Valdovų rūmuose įvyksiančiame renginyje, Jų pasirodymaii Klaipėdos koncertų salėje vyks spalio 18 d., antradienį, 12 ir 18.30 valandomis. Kviečiame paklausyti ir pasidžiaugti jaunųjų muzikos talentų pasiekimais!

____________________________

Koncerto dieną nuolaidos netaikomos.


Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Žaismingos muzikos orkestras XX A 2016-10-18 18:30 Klaipėdos koncertų salė
Įvykęs renginys
Svarbi informacija


Durys atidaromos: 17:30 val.
Trukmė: 1 val. 

Vaikai įleidžiami nemokamai: ne

Koncerto dieną nuolaidos nėra taikomos. 
Po trečio skambučio klausytojai į koncertą neįleidžiami.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Šaulių g. 36 Klaipėda Lietuva