Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Žvilgsnis į anapus

S 2016-11-06 16:00
Vilniaus paveikslų galerija
4.00 - 6.00
„Žvilgsnis į anapus“

Mykolas Natalevičius ir Gabija Rimkutė – jaunų, kūrybingų menininkų duetas – pristato programą „Žvilgsnis į anapus“, skirtą Vėlinių laikotarpiui. Sodraus balso kompozitorius ir dainininkas (bosas) M. Natalevičius muzikos mokytis pradėjo šešiolikos metų. Nuo 2008 metų jo kūryba susilaukė įvairių apdovanojimų Lietuvoje ir užsienyje. M. Natalevičius dainavimo mokėsi Lietuvos ir Danijos muzikos akademijose. 2012 m. už kūrybinę veiklą jis buvo apdovanotas Lietuvos Kultūros ministerijos Jaunojo menininko premija.

Tarptautinių konkursų laureatė pianistė Gabija Rimkutė pastaraisiais metais rengia originalius teminius rečitalius („Muzika ir meditacija“, „Velyknaktis su Olivier Messiaenu“).  Atlikėjos repertuaro svarbią dalį užima filosofinio-dvasinio turinio muzika: O. Messiaeno, H. Otte, A. Pärto ir lietuvių kompozitorių kūriniai.

Artėjant Vėlinėms duetas kviečia į muzikinius apmąstymus būties ir amžinybės klausimais. Koncerte „Žvilgsnis į anapus“ skambės įvairių laikotarpių kompozitorių kūriniai, kuriuos vienija gyvenimo ir mirties temos. Greta F. Schuberto, F. Chopino, S. Rachmaninovo, Ch. Iveso, L. Vierne, Ch. Tournemire‘o skambės ir paties  M. Natalevičiaus sukurti kūriniai.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Žvilgsnis į anapus S 2016-11-06 16:00 Vilniaus paveikslų galerija 4.00 - 6.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 15:30 val.
Trukmė: 1val.
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 m. neužimant papildomos sėdimos vietos.
Nuolaidos: -2€ studentams, moksleiviams, senjorams bei žmonėms su negalia.
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Didžioji g. 4, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
Gabija Rimkutė
Saulėtekio al. 53-7 Vilnius