Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Konferencija ''Atsakinga tėvystė''

Š 2017-03-25 10:00 - S 2017-03-26 23:59
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
25.00 - 40.00
APIE KONFERENCIJĄ ATSAKINGA TĖVYSTĖ 2017

JAU TREČIĄ KARTĄ

ATSAKINGA TĖVYSTĖ – tai tėvų, senelių, globėjų, psichologų, pedagogų, sveikatos specialistų ir pačių vaikų pamėgtas renginys, kuriame žiniomis ir patirtimi dalijasi žymiausi, progresyviausi vaikų ir paauglių auklėjimo bei mokymo profesionalai.

Konferencija skirta teisingiems, mąstantiems ir rūpestingiems tėvams, globėjams ir pedagogams, siekiantiems gauti visus atsakymus apie vaikus – nuo nėštumo ir gimimo iki pirmosios meilės (arba jos pirmos pabaigos).

ATSAKINGA TĖVYSTĖ 2017

Šiais metais konferencija didžiuojasi lektoriais – tai pripažinti, vertinami, mylimi ir garsūs vardai. Šie žmonės savo pavyzdžiu keičia savo aplinką, savo šalį, savo pasaulį. Mes tikime, kad susitikimas su jais dar turputėlį arba iš esmės pakeis ir mus. Taip pat tradiciškai laukia ir individualios ekspertų konsultacijos, kolegų diskusijos, edukacijos priemonės ir sveiki produktai šeimoms, kurie darniai papildo konferencijos turinį.

KUR? Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO Vilniuje.

KADA? 2017 m. kovo 25-26 d.

Konferencija tradiciškai trunka dvi dienas: pirmoji skirta ikimokyklinio amžiaus vaikų problemoms, antroji – aktualijoms nuo pirmoko iki abituriento.

KODĖL? Dalyvavusiųjų apklausos patvirtino - konferencijoje „ATSAKINGA TĖVYSTĖ“ kiekvienas dalyvis tikrai randa atsakymus tai, kas rūpi. Bilietai į šią konferenciją - tai teisinga dovana ir geriausia investicija į šeimos ir vaikų ateitį.

ATSAKINGIEJI: Konferenciją rengia UAB “Litexpo events”. Konferenciją moderuoja žurnalistė, keturių vaikų mama Gabija Vitkevičiūtė.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Konferencija ''Atsakinga tėvystė'' Š 2017-03-25 10:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius 25.00 - 40.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Dėl saskaitų faktūrų prašome kreiptis info@litexpo.lt

Durys atidaromos: 09:45
Pertrauka : 13:00 - 14:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 16 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Nuolaidos: netaikomos

Bilietas galioja vienam apsilankymui

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, UAB
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, UAB
Laisvės pr. 5 Vilnius
info@litexpo.lt
Įmonės kodas 120080713
PVM kodas LT200807113