Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2017

K 2017-02-23 10:00 - S 2017-02-26 23:59
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
3.00 - 12.00
VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2017

Vilniaus knygų mugė - pagrindinė leidėjų, autorių ir skaitytojų susitikimų vieta, reikšmingas kultūros renginys Lietuvoje, didžiausia knygų mugė Baltijos šalyse.

18-osios Vilniaus knygų mugės tema:  Lietuviški ženklai pasaulyje


Artėjanti Vilniaus knygų mugė mėgins atrasti lietuviškus ženklus pasaulyje bei juos perskaityti, o tuo pačiu – pamatyti kiek daug esame atradę, sukūrę, patyrę, kiek daug pasaulyje yra Lietuvos.

Kaip ir kiekvienais metais, Vilniaus knygų mugė lankytojams pasiūlys plačią kultūrinę programą, kuri per keturias dienas pristatys 400 įvairaus žanro renginių. Čia kaip ir kasmet ne tik susitiks skaitytojai bei rašytojai, bet erdvės turės muzika, diskusijos, meno parodos.


Vaikų literatūros salėje pristatomos Lietuvos ir užsienio leidėjų knygos, skirtos vaikams ir paaugliams. Vaikai čia taip pat gali žaisti ir skaityti, o jiems skirti renginiai vyksta specialiai įrengtoje scenoje.

Dailininkės Sigutės Chlebinskaitės rengiamoje Kūrybinėje studijoje “Tu gali sukurti knygą” ir maži, ir dideli kviečiami dalyvauti interaktyviose dirbtuvėse, skaitymuose, susitikimuose su knygų vaikams kūrėjais, iliustruotojais iš Lietuvos ir užsienio.

Forumas–LRT studija. Nuolatinis mugės partneris - Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija - tiesiogiai iš mugės transliuoja radijo laidas, filmuoja renginius ir interviu su rašytojais, kuria TV reportažus. Forume kasmet susitinka ir diskutuoja Diskusijų klubo dalyviai, garsūs Lietuvos ir užsienio kultūros, meno ir mokslo žmonės. Tai rimtų temų, intelektualaus pokalbio erdvė.

• Muzikos salė. Renginio organizatorė Lietuvos gretutinių teisių asociacija AGATA ir šiais metais kviečia visus į jau tradicine tapusią muzikinę mugės erdvę, kurioje savo naujausius albumus, vinilo plokšteles, koncertinius turus pristatys garsiausi Lietuvos muzikantai. Mugės lankytojai turės galimybę ne tik įsigyti naujausius muzikinius įrašus ar bilietus į koncertus, bet svarbiausia galės betarpiškai pabendrauti su mylimiausiais muzikos kūrėjais ir atlikėjais, kurie gerbėjų lauks savo stenduose ir muzikinių pokalbių metu.

Bibliotekų erdvė, kuriama Lietuvos bibliotekininkų, pristato atvirą ir kitokią biblioteką be sienų. Tai dar viena bendravimo, skaitymo ir renginių erdvė visiems mugės lankytojams.

Daugiau informacijos - www.vilniausknygumuge.lt

Išbandykite ir naują „Litexpo“ programėlę!

Atsisiųskite  mobiliąją „Litexpo“ programėlę iš „Google Play“, „App Store“ , sužinokite visas Vilniaus knygų mugės naujienas ir renginius bei susidarykite savo renginių programą!

Taip pat sekite mus „Facebooke“!

Mugės darbo laikas:

Vasario 23 d. (ketvirtadienis)  - BIČIULIŲ DIENA -  10:00 – 19:00 val.
Vasario 24 d. (penktadienis)  -   ILGASIS PENKTADIENIS - 10:00 – 21:00 val.
Vasario 25 d. (šeštadienis)    -    NEKASDIENIAI PASIMATYMAI 10:00 – 21:00 val.
Vasario 26 d. (sekmadienis) –   ŠEIMOS SEKMADIENIS   10:00 – 17:00 val.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
VILNIAUS KNYGŲ MUGĖ 2017 K 2017-02-23 10:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius 3.00 - 12.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Mugės metu bilietai brangs

Dėl saskaitų faktūrų prašome kreiptis info@litexpo.lt


Durys atidaromos: 09:45
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 7 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Neįgalieji įleidžiami nemokamai su 1 lydinčiu asmeniu (Bazinis darbingumas nuo 0 iki 25 procentų; renginio vietoje pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
Nuolaidos:
- 1€ studentams, moksleiviams, senjorams  (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 1€ su Daily Card kortele 2 bilietams (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
Bilietas galioja vienam apsilankymui.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, UAB
Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, UAB
Laisvės pr. 5 Vilnius
info@litexpo.lt
Įmonės kodas 120080713
PVM kodas LT200807113