Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

MAKS KORŽ / МАКС КОРЖ

Pn 2017-05-19 20:00
Liepājas Olimpiskais centrs, Liepāja
18.20 - 26.20
Kultinis atlikėjas Maksas Koržas su grupe Liepojoje!  Muzikinis šou gyvai gegužės 19 d.

Maksas Koržas – tai jaunas atlikėjas iš Minsko, muzikinę karjerą pradėjęs su grupe MU SKOOL. Jaunojo muzikanto kūryboje pašėlusiai dera elektroninė muzika, repas ir  be galo jausmingas dainavimas.


Pirmieji pasirodymai, kaip ir daugelio jaunų žmonių, buvo susiję su socialiniu repu, o kas ypač įdomu, kad repavimas vyko baltarusių kalba. Vis dėlto, po labai trumpo laiko, Maksas ir pats suprato, jog baltarusiškai repuojančio jaunuolio talentas slypi kitur – jis geba atrasti paprastas, tikslias frazes ir per jas perduoti pilniausią jausmų gamą, itin artimą kiekvienam klausytojui.

2012 m. gegužės mėn. Maksas Koržas Baltarusijoje išleido savo pirmąjį solinį albumą, o paskui... tereikėjo tik vienerių metų ir klausytojai ėmė plūsti į jaunojo atlikėjo koncertus. Koncertų organizatoriai pritrūko resursų ažiotažiniams Makso koncertams organizuoti. Buvo ir rekordų: visus rekordus sumušė atlikėjo antrojo albumo pasirodymas. Albumas ”Gyventi ir kaifuoti” (Žit v kaif)  tapo geriausiu 2013 m. kanalo Muz-TV albumu.

2016 metai: ir vėl pakilimas, ir vėl žiūrovų meilė. Šįkart - klipas “Vaikigalio žodis” (Slovo pacana). Tai ne tik klipas, tai – įvykis. Po šio įvykio sekė ir kitas – metų pabaigoje garsiai ir triukšmingai įvyko naujojo albumo ”Ir maži užauga” (Malyj pvzroslel) prezentacija. Šis pavadinimas pasirinktas neatsitiktinai, nes atlikėjas išties suaugo, tačiau ir suaugęs išliko toks pat įspūdingas kaip ir audringos jaunystės laikais.

Informacija ir rezervacijos: +371 28 21 44 11

Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/youareevents.lv

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
MAKS KORŽ / МАКС КОРЖ Pn 2017-05-19 20:00 Liepājas Olimpiskais centrs, Liepāja 18.20 - 26.20
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Bilietų kainos suskirstytos į kelias kainų grupes. Brangesni bilietai privilegijų neturi, kol yra, prašome pirkti pigesnius bilietus.

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 2:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: N4
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Brīvības iela 39 Liepāja Latvija
Organizatorius
YOU ARE events agency, SIA
Baltijas iela 9-43 LV-3400 Liepāja
dmitrijskomarovs@inbox.lv
Įmonės kodas 42103073706