Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

The xx / SUNSET FESTIVAL SIGULDA. PILSKUNGU VIP BIĻETE

A 2017-08-15 19:30
Siguldas pilsdrupu estrāde, Sigulda
Įvykęs renginys
Latvijos „Sunset Festival” skelbia pirmąją grupę – „The xx“

Siguldoje vykstantis „Sunset Festival“ paskelbė pirmąjį atlikėją – grupę „The xx“. Populiarus ir aukščiausių kritikų vertinimų sulaukęs britų kolektyvas pasirodys festivalyje rugpjūčio 15 d.

Šiemet „Sunset Festival“ vyks jau antrajį kartą, suplanuoti mažiausiai 4 koncertai, kurie vasaros metu įvyks įspūdingoje Siguldos pilyje. Kiekviename koncerte dalyvaus viena pasaulinio lygio žvaigždė, o taip pat keletas Latvijos atlikėjų arba mažiau žinomos grupės iš užsienio.

Nors festivalis yra pakankamai jaunas, tačiau renginio ištakos siekia 2015 metus, kai Siguldos pilyje buvo surengti džiazo legendos Richardo Bonos ir ekstravagantiškos britų dainininkės Roisin Murphy koncertai.

Praeitą vasarą senosios pilies griuvėsiuose ir naujosios pilies sode jau įvyko du festivalio renginiai, kuriuose dalyvavo pasaulinio garso atlikėjai. Liepos 3 d. ten koncertavo airių dainų kūrėjas ir atlikėjas Damienas Rice’as, o liepos 6 d. Siguldos gyventojai ir miesto svečiai apsilankė britų grupės „James” pasirodyme. Abiejuose koncertuose taip pat koncertavo ir keletas latvių artistų, kai kurie jų – iš Siguldos. Liepos 3 d. publika matė bardą Karlisą Kazaksą, o liepos 6 d. „Neon Saturdays“ bei kolektyvą „ZigZag“.

Nuo kitų Latvijoje vykstančių renginių „Sunset Festival“ išsiskiria savo unikalia aplinka ir aukštos kokybės laisvalaikiu įvairaus amžiaus žiūrovams.

„The xx“

Galbūt kai kuriems klausytojams britų elektroninio indie trio „The xx“ pavadinimas tapo žinomas tik praeitą žiemą kartu su fenomenalaus populiarumo sulaukusiu radijo hitu „On Hold“ (Nr. 1 Didžiojoje Britanijoje ir Nr. 2 Amerikoje). Kompozicija yra įtraukta į trečiąjį grupės studijoje įrašytą albumą „I See You“ (pirmieji du darbai – „xx“ 2009 m. ir „Coexist“ 2012 m. taip pat buvo sėkmingi). 2010 m. „The xx“ pelnė prestižinį „Mercury“ apdovanojimą, o 2011 m. „Brit Awards“ ceremonijoje grupė buvo nominuota net 3-jose kategorijose.

Švelnus indie pop rokas su R&B elementais jau tapo grupės vizitine kortele, tačiau ankstesnei kūrybai būdingi gitarų akordai ir neryžtingas vokalas dabar skamba daug drąsiau ir brandžiau. Tai patvirtina ir  muzikos kritikai, grupės karjeros pradžioje ją gyrę už stiliaus originalumą ir ypatingą saviraišką, dabar jau globaliu mąstu kalbantys apie trijulės įtaką muzikos pasauliui.

Primename, kad į praėjusių metų gruodį Vilniuje vykusį „The xx“ koncertą buvo išpirkti visi bilietai.

Bilietai prekyboje nuo kovo 6 d. visuose www.bilietai.lt kasose bei internetu.
Į kiekvieną koncertą bus platinama ne daugiau kaip 4.000 bilietų.


Video: https://www.youtube.com/watch?v=blJKoXWlqJk
https://www.youtube.com/watch?v=Pib8eYDSFEI
https://www.youtube.com/watch?v=PElhV8z7I60

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/SunsetLatvia/?ref=ts&fref=ts
http://thexx.info/rl/
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
The xx / SUNSET FESTIVAL SIGULDA. PILSKUNGU VIP BIĻETE A 2017-08-15 19:30 Siguldas pilsdrupu estrāde, Sigulda
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Įėjimo bilietai suskirstyti į skirtingas kainų grupes, kol yra pigesnių bilietų, prašome juos pasirinkti, nes brangesni bilietai privileginų neturi.

Durys atidaromos: 18:30
Renginio trukmė: 5:00
Renginio kalba: anglų
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Pils iela 16 Sigulda Latvija
Organizatorius
L TIPS AGENCY SIA
L TIPS AGENCY SIA
Jūras iela 13-6 Carnikava LV2163 Carnikavas nov.
Įmonės kodas 40103193014
PVM kodas LV40103193014