Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Menas būti elegantiška

S 2016-09-25 16:00
Harmonija šokio mokykla
Įvykęs renginys
Menas būti elegantiška

Gražių, moteriškų manierų, grakščios laikysenos bei eisenos, gerų būdo bruožų, švelnių rankų judesių, malonios veido išraiškos, emocingo balso. O svarbiausia! VIDINĖS RAMYBĖS.

Būtent to mokomės elegancijos pamokose!

Prieš kelis metus buvau tikra karjeristė praleidžianti visas dienas ofise. Taip, net savaitgalius! Sėkmingai kilau karjeros laiptais - jaučiausi tarsi karys, kovojantis dėl geresnio savo šeimos rytojaus. Nenuostabu, kad užmiršau, ką reiškia švelnumas, ramybė, džiaugsmas šia akimirka, moteriškumas! Tikiu, kad tokiais tempais greitai bučiau tapusi niurzgančia senute, į kurią žiūrint iš tolo, sunku pasakyti, ar tai vyras, ar moteris.

Laimei, mane sustabdė sveikata, o tiksliau jos nebuvimas. Buvau tiesiog priversta nustot kovoti su pasauliu ir skirti dėmesio sau. Prisiminiau vaikystės svajones. Žadėjau sau, kad kai užaugsiu būsiu nuostabi moteris. Pradėjau savo paieškas ir taip supratau, kad moters gyvenime yra daug vaidmenų ir reikia puoselėti juos visus.

Galbūt ir tau ši istorija kažką primena? Kviečiu akimirkai sustoti ir kartu su elegancijos mokytoja Evelina Daukšaite pažadinti prisnūdusį moteriškumą. Šiuolaikinė elegancija, tai ne ypatingi vakarėliai, o kasdienis gebėjimas bendrauti neištariant nei žodžio.

Atrask savo vidinę eleganciją ir išmok valdyti savo kūną rugsėjo 25 d. nuo 16:00 iki 20:00 Vilniuje.

Dienos temos - taisyklinga laikysena ir grakšti eisena.

SVARBU!
PASIRUOŠIMAS: Sportinė apranga (geriausia būtų elementarios tamprės ir maikutė), sportiniai bateliai (arba tiesiog neslidžios kojinės), aukštakulniai bateliai.Kontaktai:
Moters Mokykla, www.motersmokykla.lt
Tel. +37069814529
El.p.: info@motersmokykla.lt
Daugiau info: http://www.motersmokykla.lt/index.php/136-menas-buti-elegantiska-5
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Menas būti elegantiška S 2016-09-25 16:00 Harmonija šokio mokykla
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 15:45
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė: 4 val.
Pertraukos: 2.
Nuolaidos: netaikomos.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Ateities 10 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Moters mokykla, MB
Bažnyčios 5, Lentvaris Vilniaus