Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

70 gimtadienis: FK ''Žalgiris'' Geteborgo IFK

A 2017-06-27 19:00
Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius
7.00 - 70.00
Istorinės rungtynės: FK „Žalgiris“ – Geteborgo IFK

Jubiliejinį 70-ąjį FK „Žalgirio“ sezoną įprasmins skambus akcentas – birželio 27-ąją dieną LFF stadione įvyks draugiškos rungtynės tarp Lietuvos čempionų ir tituluoto Švedijos futbolo klubo – Geteborgo IFK ekipos. Būtent šią ekipą vilniečiai 1989 m. rudenį įsimintinoje kovoje įveikė pirmame UEFA taurės turnyro etape.

Švedijos klubas praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje susižėrė ne vieną skambų titulą tarptautiniame fronte. Švedai UEFA taurės trofėjų į viršų kėlė 1982 ir 1987 metais, tad IFK atvykimas 1989-aisiais į „Žalgirio“ stadioną sulaukė milžiniško ažiotažo. Vilniečiai namuose po dviejų puikių Roberto Fridriko įvarčių svečius įveikė 2:0, išvykoje nusileido 0:1 ir žengė į kitą etapą, kuriame susitiko su Belgrado „Crvena Zvezda“ futbolininkais.

Geteborgo klubas, 1990–1996 metais iškovojęs šešis šalies čempiono titulus, paskutinį kartą Švedijoje triumfavo 2007-aisiais, o šiuo metu taip pat tvirtai laikosi tarp elitinių komandų. Praėjusiame sezone IFK futbolininkai liko ketvirti, 2015 ir 2014 metais – antri, 2013-aisiais – treti.

Tad birželio 27 d. LFF stadione susitiks ne tik istoriniai varžovai, bet ir dvi pajėgiausios Lietuvos bei Švedijos komandos. Tokiu būdu „Žalgiris“ ne tik paminės savo 70-ąjį gimtadienį, bet ir pradės pasiruošimą UEFA Čempionų lygos kovoms.

Ateik į stadioną ir prisidėk prie istorinės legendinio futbolo klubo šventės!

Renginio nuoroda: http://www.fkzalgiris.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
70 gimtadienis: FK ''Žalgiris'' Geteborgo IFK A 2017-06-27 19:00 Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadionas, Vilnius 7.00 - 70.00
Svarbi informacija

RUNGTYNIŲ DIENĄ BILIETAI BRANGS!

Renginio trukmė:
18.30 Atidaromos durys
19.00 Ivairūs renginukai
21:00 Rungtynės
Pertraukos: viena
Įleidžiami nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimant papildomos vietos (kontrolės metu pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE
Renginio organizatorius: Futbolo klubas Žalgiris, VšĮ.
Daugiau informacijos: www.fkzalgiris.lt
Draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų.
Nuolaidos: išankstiniams bilietams


Renginio organizatorius ir Platintojas neatsako už netinkamą bilietų pristatymą arba nepristatymą pirkėjui, jei pirkėjas internete nurodė netinkamą gavėjo adresą.

Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą.
Pirkėjai, pageidaujantys, kad už platinimo taške grąžintus bilietus būtų išrašyta kreditinė PVM sąskaita faktūra, privalo apie tai informuoti Platintoją iki bilieto grąžinimo fakto.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
Všį FK ''Žalgiris''
Všį FK ''Žalgiris''
Įmonės kodas 302309678