Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Lietuva - Lenkija. FIBA Pasaulio Čempionato atrankos rungtynės

S 2017-11-26 19:30
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
11.00 - 52.00
Pradedame bilietų prekybą į Pasaulio čempionato rungtynes su Lenkija

Praūžus Europos vyrų krepšinio čempionatui Lietuvos rinktinės gerbėjai savo mėgstamiausios komandos pasirodymo nebeturės laukti iki kitos vasaros. Pasikeitus FIBA tvarkai, nuo šiol rinktinės kelią iki svarbiausių čempionatų įveikinės ir sezono metu, per vadinamus „pertraukos langus“.

Todėl visi kartu siekime padėti Lietuvos rinktinei keliauti į FIBA Pasaulio čempionatą ir lapkričio 26 dieną, 19:30 val., Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, palaikyti mūsiškius rungtynėse su Lenkijos ekipa.

„Kol kas sunku pasakyti, kokią rinktinę mes turėsime jau pirmame pasaulio čempionato atrankos etape, tačiau kad ir kokie vyrai žais nacionalinėje komandoje, jie su pasididžiavimu ir didžiule atsakomybe jaus, kad ant jų krūtinės parašyta Lietuva ir kad jie atstovaus mums visiems“, - sakė Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Špokas.

Žygį į 2019 metų pasaulio čempionatą lietuviai pradės lapkričio 23 dieną išvykoje su Kosovo rinktine, o jau po trijų dienų pirmasis mačas lauks ir mūsų sirgalių.

„Pasikeitė FIBA sistema ir rinktinę Lietuvoje pamatysime dažniau, todėl tikimės, kad dar daugiau mūsų rinktinės gerbėjų galės išvysti savo mylimiausius krepšininkus“, - kalbėjo M.Špokas. - Savo kelionę pradėsime uostamiestyje. Neabejoju, kad šiame krepšinio mieste tribūnos bus pilnos, o mes visi toliau galėsime save vadinti geriausiais sirgaliais pasaulyje“.

Lietuvos krepšinio rinktinės rungtynes pasaulio čempionato atrankoje pristato oficialus sirgalių baras „Hooters“.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Lietuva - Lenkija. FIBA Pasaulio Čempionato atrankos rungtynės S 2017-11-26 19:30 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 11.00 - 52.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

„Nauji Klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose galės įsigyti iki 2017 09 26 imtinai“

Durys atidaromos: ~18:30
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: ilgoji
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10-1 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Lietuvos krepšinio federacija
Birželio 23-osios g. 5 Vilnius
Įmonės kodas 123921648
PVM kodas LT100005579118