Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

LKL KETVIRTFINALIS: Kauno ''Žalgiris'' - ''Dzūkija''

Š 2017-04-29 16:40
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
2.50 - 4.70
Nuo pat dabartinės Eurolygos įkūrimo 2000-aisiais Kauno „Žalgiris“ joje rungtyniauja kiekvienais metais. Gilios krepšinio tradicijos, šlovinga istorija, nuoseklūs sportiniai rezultatai, aistringiausi ir ištikimiausi fanai – ši nenugalima kombinacija lemia tai, jog „Žalgiris“ yra užtikrintai įsitvirtinęs tarp Europos krepšinio elito.

Šiais metais Kauno „Žalgirio“ krepšininkų laukia naujojo formato Eurolygos sezonas. Nuo šiol visos 16 komandų po du kartus sužais tarpusavyje. Tai reiškia, kad „Žalgirio“ arenoje išvysime visas stipriausias Europos klubinio krepšinio komandas.

Kauno „Žalgiris“ žiūrovus kviečia ne tik stebėti krepšinio kovas su stipriausiomis Europos komandomis, bet ir dalyvauti smagiuose rėmėjų žaidimuose, kuriuose ir laimėjęs, ir pralaimėjęs būna apipilti prizais. Per kiekvienas Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje vyrauja pakili nuotaika ir vyksta tikra krepšinio fiesta.

Penkerius metus iš eilės „Žalgirio“ arena yra viena labiausiai lankomų visoje Eurolygoje. Žalgiriečiai kviečia tęsti šią tradiciją, aistringai palaikyti komandą ir žygiuoti drauge per Eurolygą dar viename įspūdingame krepšinio sezone!

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
LKL KETVIRTFINALIS: Kauno ''Žalgiris'' - ''Dzūkija'' Š 2017-04-29 16:40 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 2.50 - 4.70
Svarbi informacija

BILIETAI PARDUODAMI TIK KASOSE!

Nuolaidos:
- ŠEIMOS RUNGTYNĖS! Moksleiviams bei senjorams taikoma NET 50% nuolaida žalioje ir bronzinėje zonose, o vaikai iki 6 m. (imtinai) įleidžiami nemokamai (su lydinčiu asmeniu ir neužimant papildomai vietos).
- Studentams taikoma 15% nuolaida bronzinėje ir žalioje zonose.
- Pirkdami 10 ir daugiau bilietų pasinaudokite grupine 15% nuolaida!

KITA INFORMACIJA:
Vaikai iki 6 m. (imtinai) įleidžiami nemokamai. (Su lydinčiu asmeniu ir neužimant papildomai vietos).
Neįgalieji iki 30 proc. darbingumo įleidžiami nemokamai.
Kainos gali keistis.

Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius