Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Tarptautinis krepšinio turnyras V.Garasto taurei laimėti

Š 2017-09-16 16:00 - S 2017-09-17 17:00
6.00 - 12.00
V.Garasto taurės turnyras skiriamas Lietuvos krepšinio jubiliejui

Klaipėdos Švyturio arenoje jau šeštą kartą rengiamas draugiškas tarptautinis vyrų krepšinio turnyras Vlado Garasto taurei laimėti. Lietuvos krepšinio federacijos garbės prezidento, šalies krepšinio legendos V.Garasto globojamas turnyras, kuriame dalyvaus 4 krepšinio komandos, vyks š.m. rugsėjo 16-17 dienomis.


Tradiciniame draugiškame krepšinio turnyre šiemet susirungs uostamiesčio reprezentacinis klubas Klaipėdos „Neptūnas“, LKL bronzos medalininkas Vilniaus „Lietuvos rytas“, Estijos pirmenybių bronzos laimėtojas Tartu „Rock“ ir FIBA Europos taurės ketvirtfinalio dalyvis Krasnojarsko „Jenisej“.

Krepšinio aistruoliai bei nuolatiniai šio renginio stebėtojai ir šį sykį gali tikėtis daug įtemptų, įspūdingų  turnyro akimirkų – dėl nugalėtojų titulo kovos stiprios komandos. Turnyro dalyvių ekipos varžysis Eurolygos Europos taurės, FIBA Čempionų lygos ir FIBA Europos taurės bei VTB lygos turnyruose.

Švyturio arenoje vyksiantis tarptautinis turnyras V. Garasto taurei laimėti - tai galimybė savo akimis pamatyti bei įvertinti, kaip yra sukomplektuoti  klubai ir ko iš komandų galima tikėtis naujame krepšinio sezone.

Draugiškas krepšinio turnyras truks dvi dienas. Pirmųjų rungtynių pralaimėtojai kitą dieną kovos dėl  III vietos, o laimėtojai dėl pagrindinio trofėjaus - V.Garasto taurės. Apdovanotos bus ne tik pirmos trys komandos, bet ir geriausias krepšininkas iš kiekvieno klubo.

Norintys sutaupyti, turėtų įsigyti turnyro Abonementą ir varžybas stebėti geriausiose vietose – Sektoriuose K ir L.

Šiemet V.Garasto taurės turnyras skiriamas Lietuvos krepšinio jubiliejui. Nuo 1922 m. balandžio 23 d. pirmųjų krepšinio rungtynių Lietuvoje, laikomų krepšinio istorijos pradžia, jau praėjo 95 metai.

Turnyro tvarkaraštis (dienos bilietas galioja į abi tos dienos varžybas):

Rugsėjo 16 d. (šeštadienis)
16:00             Lietuvos rytas – Jenisej
18:00             Neptūnas – Rock

Rugsėjo 17 d. (sekmadienis)
13:00             Pralaimėtojas – Pralaimėtojas
15:00             Laimėtojas – Laimėtojas

RENGINIO DIENĄ BILIETAI IR ABONEMENTAI BRANGS!
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti