Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vandens formulių F2 Pasaulio čempionato etapas

Š 2017-06-10 09:00 - S 2017-06-11 18:00
Kauno marių prieplauka, Kaunas
10.00
Vandens formulių F2 Pasaulio čempionatas Kaune

24 geriausi pasaulio pilotai. Po 100 tūkst. eurų kainuojantys superlaivai. 180 km/val. greitis. Itin sudėtinga ir puikiai žiūrovams iš visų zonų matoma trasa. Toks išskirtinis renginys - vandens formulių F2 pirmasis Pasaulio čempionato etapas ir gliserių „FR-1000” Europos čempionatas - vyks Kauno mariose jau birželio 9-11 dienomis. Tai pirmasis tokio aukšto lygio vandens formulių renginys Kaune.

Riaumojantys galingi varikliai, įspūdingi greičiai, pavojingi lenkimai, avarijos, įtampa ir adrenalinas – tai yra priežastys, dėl kurių vandens formulių F2 varžybos visame pasaulyje sutraukia tūkstantines žiūrovų minias. Išskirtinę teisė organizuoti lenktynes šiemet iškovojo Kaunas.

Lietuvai šiose varžybose atstovauja Edgaras Riabko. Praėjusių metų čempionate tarp 39 dalyvių kaunietis užėmė 10 vietą. Į Kauną birželio pradžioje atvyks geriausi pilotai iš Skandinavijos šalių, Didžiosios Britanijos, Rusijos, Vokietijos, Italijos ir net Jungtinių Arabų Emiratų.

F2 klasės formulių korpusas pagamintas iš anglies pluošto – lygiai taip pat, kaip ir „Formulės 1” bolidai. Išvystyti įspūdingą 180 km/val. ar dar didesnį greitį formulėms leidžia galingi šešių cilindrų, 200 AG varikliai. Pagal įsibėgėjimo greitį šios klasės motorlaiviai prilygsta galingiausiems superautomobiliams.

Renginio metu žiūrovų zonose veiks įvairios pramogos visai šeimai. Be to, (už papildomą mokestį) bus galimybė pačiam sėsti į dvivietę vandens formulę ir pajusti, kokias apkrovas patiria profesionalūs sportininkai.

Renginio organizatoriai neatsako už atvejus, kuomet dėl blogo oro yra daromos tvarkaraščio korekcijos. Dėl šios priežasties perkamas bilietas galioja net dvi renginio dienas.

Renginio nuoroda: http://www.f2lt.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Vandens formulių F2 Pasaulio čempionato etapas Š 2017-06-10 09:00 Kauno marių prieplauka, Kaunas 10.00
Svarbi informacija

Renginio dieną bilietai parduodami tik renginio vietoje!
Kaina 15 EUR


Vietos žemėlapį rasite čia...

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~09:00
Renginio trukmė: ~6:00 val./ d.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų amžiaus (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: išankstiniams bilietams

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
T. Masiulio g. 21 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Asociacija ''F2Lithuania''
Europos pr. 122 Kaunas
Įmonės kodas 304031601