Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

10 pasaulio operečių

A 2017-10-10 18:00
Girstučio kultūros rūmai, Kaunas
11.00 - 17.00
„10 pasaulio operečių“ - tai teatralizuotas koncertas, pripildytas operetės muzikos kuri tapo klasikos žanru. Akademinių kūrinių fragmentai, kurių dramaturgija neša lengvą, humoristinį charakterį. Bet kartais slepia ironišką potekstę  ir dovanoja žiūrovams ypatingą, neužmirštamą vakarą, pilną juoko ir linksmybių.

Puikūs kostiumai, choreografija - visa tai tarnaus vokaliniams numeriams, kuriuos atliks SANKT Peterburgo operetės teatro artistai. Žiūrovai matys geriausius numerius iš operečių „Silva“, „Misteris Iks“, „Linksmoji našlė“, „Marica“, „Bajadere“, „Šiksnosparnis“ ir kt operečių ištraukas.

Visiems operetės žanro mylėtojams „10 pasaulio operečių“ taps puikia ir ilgai laukta dovana, kurią padovanos artistai iš  teatro SANKT Peterburgo operetės. Originalus režisūrinis sprendimas, puiki choreografija ir scenografija, gražūs kostiumai, talentingi artistai, kurie džiaugsmingai ir azartiškai dalins žiūrovams savo meilę jo Didenybei Operetei.

Ši koncertinė programa su dideliu pasisekimu skambėjo Suomijoje, Baltijos šalyse ir labai populiari yra SANKT Peterburgo koncertų aikštelėse.

Iki susitikimo!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
10 pasaulio operečių A 2017-10-10 18:00 Girstučio kultūros rūmai, Kaunas 11.00 - 17.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 60 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Renginio kalba: rusų k.
Cenzas: N6
Trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kovo 11-osios g. 26 Kaunas Lietuva
Organizatorius
A. Guzausko pramogų firma Sekvencija
Šilutės pl. 20-17 Klaipėda
Įmonės kodas 140485199
PVM kodas LT404851917