Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

8 mylinčios moterys - VILNIUS

K 2017-01-12 18:30
Vaidilos teatras, Vilnius
Įvykęs renginys

DĖMESIO!

Keičiasi “8 mylinčios moterys – VILNIUS” data. Renginys turėjęs įvykti 2017 metų sausio 10 dieną yra perkeltas į sausio 12 dieną 18:30.
Bilietai ir vietos lieka galioti tos pačios. Papildomai kreiptis nereikia.

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių spektaklį pagal Robero Toma pjesę “8 mylinčios moterys". Tai šiuolaikinė detektyvinė komedija, pilna elegantiško humoro, grakščių sąmojų ir nenuspėjamų siužeto vingių. Aštuonios žavios, gundančios, protingos ir pavojingos moterys. Kuri iš jų  žudikė? Kiekviena turėjo pakankamai svarią priežastį susidoroti su vieninteliu vyru šeimoje, bet tuo pačiu pasirūpino ir labai protingu alibi. Roberas Toma žinomas kaip psichologinių detektyvų, dramų autorius, o jo humoras įvardijamas kaip savitas ir išskirtinai prancūziškas. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min.
Režisierė  - Angelė Šakalienė.

Renginio nuoroda: http://www.naujasisteatras.lt

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
8 mylinčios moterys - VILNIUS K 2017-01-12 18:30 Vaidilos teatras, Vilnius
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:15
Pertraukos: 1
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: senjorams, studentams, scenos menų profesionalams, grupėms perkant 10 bilietų ir daugiau,  moksleiviams bei neįgaliesiems – 50 proc. (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
A. Jakšto g. 9 Vilnius Lietuva