Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Moscow City Ballet - Gulbių ežeras

Pn 2016-12-30 19:00
Kauno Žalgirio arena, Kaunas
19.00 - 26.00

Metų pabaigoje į Lietuvą sugrįš „Maskvos miesto baletas“ (Moscow City Ballet)! Gruodžio 28 d. Alytuje, gruodžio 29 d. Palangoje, gruodžio 30 d. Kaune ir gruodžio 31 d. Vilniuje trupė pakvies žiūrovus panirti į užburiančią Piotro Čaikovskio „Gulbių ežero“ istoriją.

1988 m. įkurtas „Maskvos miesto baletas“ yra viena sėkmingiausių baleto meistrų trupė pasaulyje, savo šokio precizika ir jausmingumu jau keletą dešimtmečių žavinti tiek išrankius meno ekspertus, tiek pradedančius pažintį su šokio menu žiūrovus.  Užkariavęs Rusijos žiūrovų širdis„Maskvos miesto baletas“ iškeliavo į Vakarus - pirmosios gastrolės įvyko Korėjoje, vėliau sekė Belgija, Vokietija, Olandija, įvairios Azijos ir Afrikos valstybės, Jungtinės Amerikos Valstijos. Ir nors „Maskvos miesto baletas“ šoko daugybės šalių publikai, parodytų Didžiojoje Britanijoje spektaklių skaičius - rekordinis. Nuo 1991 m., kai klasikinio šokio meistrų trupė pirmą kartą parodė „Gulbių ežerą“ keliolikoje Britanijos scenų, šioje šalyje „Maskvos miesto baletas“ praleidžia daugiau laiko nei Maskvoje. 

Jau daugiau kaip šimtmetį „Gulbių ežeras“ yra vienas populiariausių baletų viso pasaulio teatrų repertuare. Keturių aktų ir keturių scenų Piotro Čaikovskio baletas – tai senovinė vokiečių legenda, pasakojanti apie puikiąją princesę Odetą, piktojo burtininko paverstą gulbe. Pagal Vladimiro Begičevo ir Vasilijaus Gelcerio libretus sukurtas spektaklis laikomas rusų romantinio baleto klasika. Nors egzistuoja ne viena „Gulbių ežero” pastatymo versija, populiariausia -  Marijaus Petipo ir Levo Ivanovo muzikinė bei choreografinė interpretacija, sukurta Rusijos Imperatoriškajam teatrui dar 1985 m. Būtent ja „Maskvos miesto baleto“ artistai džiugins Lietuvos žiūrovus.

Romantiška, nuostabi, poetiška meilės istorija prasideda tuo, kad gimtadienį švenčiantis princas Zygfrydas, motinos spaudžiamas vesti, pamato ežero link skrendančias gulbes ir bėga paskui jas rankoje laikydamas arbaletą. Išlipdamos į krantą gulbės virsta merginomis. Gulbių princesės grožio pakerėtas Zygfrydas nuleidžia ginklą ir Odeta jam papasakoja, kad paukščiais merginas pavertė piktasis burtininkas Rotbaras. Jo kerus gali išsklaidyti tik ištikimos meilės jėga. Princas prisiekia Odetai amžiną meilę.

Deja, pasirodo, kad išlaikyti duotą priesaiką ne taip lengva: pilyje surengtoje puotoje išvydęs piktojo burtininko dukterį Odiliją, kaip du vandens lašai panašią į Odetą, princas neatsilaiko ir pasiduoda viliokės kerams. Zygfrydui prisiekus meilę Odilijai, Rotbaras triumfuoja – tai, kad princas sulaužė Odetai duotą pažadą, reiškia, kad jo burtai visagaliai, o amžinos meilės nėra. Suvokęs ką padarė Zygfrydas bėga prie ežero ir meldžia Odetos atleidimo. Mylimuosius bando išskirti Rotbaro atsiųstos juodosios gulbės, tačiau meilė suteikia Zygfrydui jėgų įveikti piktąjį burtininką. Blogis nugalėtas, laimingų Odetos ir Zygfrydo laukia gyvenimas, meilė ir laimė.

„Maskvos miesto baleto“ atliekamą „Gulbių ežerą“ bus galima išvysti: gruodžio 28 d. Alytaus kultūros ir komunikacijos centre, gruodžio 29 d. Palangos koncertų salėje, gruodžio 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir gruodžio 31 d. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“.

 

PIRMI 500 STOVIMŲ BILIETŲ TIK PO 15 EUR!

TOP3 – ambicingiausias Donato Montvydo koncertinis turas, didžiausiose šalies arenose Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje.

Bene populiariausias šalies atlikėjas spalio mėn. pasiryžęs nustebinti savo gerbėjus aukščiausio lygio šou, prie kurio jau dabar dirba daugiau nei 30 žmonių komanda.

„Muzika yra saviraiškos forma, kurios dėka  save atradau anksčiau. Įgyjant išskirtinę patirtį scenoje, bendradarbiaujant su geriausiais savo srities specialistais bei pasiekiant užsibrėžtus tikslus, savyje lengviau atrasti vidinę laisvę, kurios tu nevaržai. Dabar ši vidinė laisvė gali pasireikšti įvairiose formose, įskaitant dainavimą, šokimą, režisavimą, prodiusavimą, projektavimą“ – teigia D. Montvydas.

Koncertinis turas TOP3 paties atlikėjo režisuojamas šou, kurio metu gerbėjai turės progą išvysti ne tik atkurtą „Eurovizijos“ konkurso pasirodymą su legendiniu salto, bet ir kitus išskirtinius pasirodymus.

TOP3 turo metu skambės jau hitais tapiusios dainos bei visiškai nauji, kelią į tarptautinį pripažinimą padedantys prasiskinti kūriniai.

Šis turas bus ypatingas ir didžiausiems D. Montvydo gerbėjams. Dėl specialios scenos konstrukcijos, jos viduje bus įkurta gerbėjų zona, į kurią patekti turės galimybę tik specialius GERBĖJO bilietus įsigiję žmonės. Šiems gerbėjams bus suteikta privilegija po koncerto, specialioje zonoje susitikti su atlikėju, gauti dovanų albumą #BLCK su autografu bei momentinę fotografiją. Šių bilietų kiekis kiekvienoje arenoje bus ribotas, juos įsigyti galimybę turės tik pirmieji 150 gerbėjų. 

GERBĖJO BILIETĄ sudaro:
Stovima vieta scenos viduje;
D. Montvydo albumas #BLCK su autografu;
Susitikimas su D. Montvydu po koncerto;
Momentinė fotografija su D. Montvydu (nuotrauka iš karto atiduodama).

Speciali susitikimo vieta bus patikslinta prieš koncertą. Susitikimas vyks iš karto po koncerto.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Moscow City Ballet - Gulbių ežeras Pn 2016-12-30 19:00 Kauno Žalgirio arena, Kaunas 19.00 - 26.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 6 metų.(Neužimant papildomos vietos)
Renginio trukmė: ~ 2:30

Nuolaidos:
- kur.lt 20% Įvedus nuolaidos kodą pasirinkite kainos grupę "Kaina su Kur.lt", kad būtų pritaikyta nuolaida.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Nemuno sala, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Bravo natos, VšĮ
Musninkų g. 22-39 Vilnius