Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Vaikų Baleto Teatras (Minsk) ''Mieganti Gražuole''

Pr 2017-05-01 18:00
Šokio teatras, Vilnius
24.00 - 45.00
„Miegančiąją gražuolę“ gegužės 1-ąją Vilniuje
šoks geriausios pasaulyje baletų mokyklos vaikai!

Gegužės 1-ją Vilniuje, jaukioje Šokio Teatro (Т. Коsciuškos g. 11) salėje įvyks tikroji, ir suaugusiems, ir vaikams skirta didžiojo baleto meno šventė! Pirmą kartą Lietuvos sostinėje savo puikųjį baleto spektaklį „Miegančioji gražuolė“ pristatys viena geriausių pasaulyje baletų mokyklų Bežnovec, sukurta Marinos Bežnovec – Didžiojo operos ir baleto teatro prima balerinos!

Viso pasaulio mėgstamas baletas pagal užburiančia Čaikovskio muziką buvo adaptuotas vaikų, rimtai besimokančių klasikinę choreografiją, atlikimui. Spektaklio premjera įvyko 2013 metų spalį ir iš karto buvo pastebėta baleto meno profesionalų.

Spektaklyje dalyvauja 30 moksleivių. Pačioms mažiausioms balerinoms – 4 metai! Solines partijas atlieka vaikai, pasiekę aukštų rezultatų savo atkaklaus darbo ir užsispyrimo dėka. Dauguma jų turi tarptautinių konkursų nugalėtojų vardus.

Kiekvienais metais pastatymas tampa vis tobulesnis. Baleto choreografija – vis labiau sudėtinga,  auga atlikėjų meistriškumas. Atsinaujina kostiumai ir dekoracijos.

Baletas stebina atlikėjų gausa ir jų profesionalumu. Visi artistai šoka dvasingai, siekdami ne tik nepriekaištingai atlikti visus baleto „pa“, bet ir atskleisti scenoje savo personažo charakterį. Spektaklyje daug įvairiausių vaidmenų – Princas ir Princesė, Alyvų Fėja su savo svita, Judrumo, Dosnumo, Švelnumo ir Drąsumo Fėjos, Katinas ir Katytė, Raudonkepuraitė ir Vilkas, Mėlynoji paukštė. Vaikai dirba scenoje kaip tikri artistai.

Nuostabi P. I. Čaikovskio muzika, ryškios dekoracijos, gražūs kostiumai, įdomus pasakos siužetas sukuria scenoje tikrai stebuklingą reginį.

Spektaklis reguliariai pristatomas viso pasaulio publikai ir visada nenumaldomai jį lydi anšlagai. Baleto mokyklos specialistai pažymi aukštą pastatymo lygį ir unikalumą – klasikinis baletas atliekamas vaikų.
 
Su malonumu kviečiame visą Jūsų šeimą į vaikų baletą!
Bilietai į Vienintelį „Miegančiosios gražuolės“ spektaklį
gegužės 1-ąją 18 val. sostinės Šokio Teatro (Т. Коsciuškos g. 11) scenoje
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Vaikų Baleto Teatras (Minsk) ''Mieganti Gražuole'' Pr 2017-05-01 18:00 Šokio teatras, Vilnius 24.00 - 45.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Trukmė: 1 val. 45 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: nuo3 iki 5 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
T. Kosciuškos g. 11, Vilnius Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB ''DRUG''
Ligoninės g. 6 -15 Vilnius
markuliaforever@yahoo.com
Įmonės kodas 301696193