Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

J. Miltinio dramos teatras | ''Lavina''

Pn 2017-05-26 18:00
5.70 - 9.70
J.Miltinio dramos teatras | „LAVINA“, T. Džiudženoglu

Režisierius: Linas Marijus Zaikauskas

Dviejų dalių drama-trileris

Premjera – 2016 m. rugsėjo 2 d.
Spektaklio trukmė – 2 val. 30 min.
Vertė Vytautas Kupšys

Scenografė ir kostiumų dailininkė Margarita Misiukova
Muzikinis apipavidalinimas – Linas Marijus Zaikauskas

Pagrindinė spektaklio veikėja yra baimė.
Žmonės, gyvenantys nedidelėje bendruomenėje kalnuose, negali garsiai kalbėti nei juoktis, trumpiau tariant, jie negali triukšmauti. Taip yra dėl to, kad bet koks, net daiktų sukeliamas garsas gali iššaukti milžinišką sniego nuošliaužą. Įdomiausia tai, kad sniego nuošliaužų galimybė išlieka kone ištisus metus. Kartos gyvena absoliučioje tyloje, sekdamos griežtas taisykles, kurias diktuoja nuolatinė baimė. Nesilaikantys taisyklių yra baudžiami mirtimi. Tokiu būdu žmonės praranda savo jausmus, jautrumą, orumą... Ir tik meilė yra pajėgi sulaužyti šį baimės, tylos ir pasyvumo kalėjimą.
Spektaklyje klausiama: gal lavina nėra tik natūralus reiškinys? Gal žmonės patys ją prisišaukia mintimis ir įsikalbėta baime? Kaip nekvestionuojama baimė gali tapti visuomenės ir individo egzistencijos, socialinės tikrovės centru? Ir kokie tokios baimės įsigalėjimo padariniai?


Vaidina:
Olita Dautartaitė, Ligita Kondrotaitė, Albinas Kėleris, Vytautas Kupšys, Eleonora Koriznaitė, Dalius Jančiauskas, Jolita Skukauskaitė – Vaišnienė, Jonas Čepulis, Emilis Pavilionis, Asta Preidytė, Rimantas Teresas, Regina Kairytė, Laimutis Sėdžius, Petras Kežys, Gintautas Žiogas

Juozo Miltinio dramos teatras
www.miltinio-teatras.lt ir https://www.facebook.com/JuozoMiltinioDT
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti