Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Humoro klubas'' su programa ''Renginių vedėjai, šviesos, aparatūra''

K 2017-11-02 19:00
Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius
11.00
„Humoro klubas“ pradeda naują sezoną ir su visiškai nauja programa, šmaikščiai pavadinta „Renginių vedėjai, šviesos, aparatūra“, pasirodo Vilniuje, klube „Legendos“.

Praėjusiame ture su programa „Keturi tenorai“, „Humoro klubo“ komikai – Paulius Ambrazevičius, Mantas Bartuševičius, Dominykas Klajumas ir Vaidotas Šiožinis – apkeliavo visą Lietuvą, nuo Utenos iki Klaipėdos, nuo Joniškio iki Druskininkų, nuo Vilniaus iki Kauno (nu čia toks trumpokas atstumas).

Keliaudami juokino žmones, uždirbo pinigų ir nusprendė, kad nėr geresnio dalyko už gastroles, dėl to, vos pasibaigus senajam turui, pradeda visiškai naują!

„Norėjom prie programos pavadinimo dar pridėti gelinį lakavimą, bet supratom, kad nė vienas to gerai daryti nemokam,“ – pasakojo grupės vadybininkas ir komikas Paulius Ambrazevičius.

Durys: 18:00
Pasirodymas: 19:00

N16. Informacija gali daryti neigiamą įtaką nepilnamečiams.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Humoro klubas'' su programa ''Renginių vedėjai, šviesos, aparatūra'' K 2017-11-02 19:00 Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius 11.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt
Durys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1 (10-15 min)
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: N-16
Nuolaidos: netaikomosRenginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
VšĮ ''Juoko kalvė''
Verkių 25b - 65 Vilnius
Įmonės kodas 304032856