Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Humoro šou DU VIENAME

Pn 2016-10-28 18:30
Renginių Oazė
13.00
Humoro šou
DU VIENAME


Kaip abstinentas pagirioja? Ar tai brangiau už įprastines pagirias? O gal tai sąžinės pagirios pamiršus moralinius barjerus? O gal mūsų gyvenimas yra panašus į traukinį? O kurioje traukinio vietoje yra jūsų gyvenimas?

Visi atsakymai unikuliame humoro šou DU VIENAME, kurio metu paskutinį kartą per vieną renginį išvysite net 2 spektaklius - ,,Abstinento pagirios ir ,,Traukinys”. Tai beveik 3 valandų humoro užtaisas, kurio dalimi tapsite ir Jūs. Humoro šou DU VIENAME bus filmuojamas, tad turėsite galimybę įsiamžinti Komiko teatro archyve. Nepraleiskite šios išskirtinės ir vienintelės progos!

Humoro šou DU VIENAME Artūras Orlauskas ir Ramūnas Šimukauskas plėtoja įvairius miniatiūrų viražus, papildydami visumą juokingais, tuo pačiu ir subtiliais monologais, kiekvieno mūsų gyvenimiškas situacijas išnarpliodami ir vėl supindami komizmo gijomis. Paliečiamos amžinos vyrų ir moterų santykių temos, sveikatos, švenčių, statybų ir kitos kasdieniškos situacijos, su kuriomis susiduriame ne tik Lietuvoje. Humoro šou metu pabūsite ir ligononėje, ir egzamine, ir televizijos laidoje, ir muitineje, ir restorane...Aktoriai laisvai ir taikliai improvizuoja, įtraukia į veiksmą žiūrovus, tad Jūsų laukia juokas iki ašarų, iki nukritimo, iki pilvo raumenų patempimo ir žandikaulių išsinarinimo. Aktoriai Artūras Orlauskas ir Ramūnas Šimukauskas puikiai įsisavinę miniatiūros žanrą ir humoro šou DU VIENAME „maudosi" personažų jūroje neįtikėtinai ir profesionaliai pasikeisdami per kelias sekundes.

Humoro šou gausu vietų, kur herojai filosofiškai žvelgia į gyvenimą ir visiems primena tikrąsias vertybes. Ir apie tai kalba su neprilygstamu humoru ir ironija, preciziškai pabrėždami gyvenimiškas situacijas, į kurias mes beveik kasdien patenkame. Ir dar. Iš šių miniatiūrų  daugelis apie save ir kitus sužino daug naujo...

Dievobaimingų ir silpnų nervų žiūrovų prašome nesivarginti ir į humoro šou neateiti.

Humoro šou vaidina: Artūras Orlauskas ir Ramūnas Šimukauskas.
Humoro šou trukmė 3 val . 00 min.
Bilietai platinami portale bilietai.lt ir renginio vietoje kasose.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Humoro šou DU VIENAME Pn 2016-10-28 18:30 Renginių Oazė 13.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00 val.
Trukmė: 3 val.
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Baltų pr. 16 Kaunas Lietuva