Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

J. Miltinio dramos teatras | Diskusija ''Globalaus pasaulio grėsmės ir baimės''

S 2016-09-25 19:00
Juozo Miltinio dramos teatras
Įvykęs renginys
J.Miltinio dramos teatras | Diskusija „Globalaus pasaulio grėsmės ir baimės“

Juozo Miltinio dramos teatras kviečia į rugsėjo 25 d. 19 val. vyksiančią diskusiją „Globalaus pasaulio grėsmės ir baimės“. Diskusijoje dalyvaus Turkijos dramaturgas, intelektualas Tundžeras Džiudženoglu ir lenkų kino legenda, eruditas Krzysztofas Zanussis. Diskusiją moderuos žurnalistas Tomas Dapkus.

Dvidešimt pirmojo amžiaus pradžioje, tarptautinių santykių požiūriu pačiame rafinuočiausiame laikotarpyje žmonijos istorijoje, mes vis dar gyvename paralyžiuojami įvairiausių baimių. Nesvarbu, ar tai būtų stichinių nelaimių, ekologinių katastrofų, teroristinių atakų ar „pabėgėlių antplūdžio“ baimė, šiandien mes gyvename nuolatiniame nerime ir baimėje dėl grėsmių, kurios gali smogti bet kuriuo metu. Kolektyvinių baimių ir sentimentų fabrikacija, nesaugumo jausmo, įtampos provokavimas tapo viešosios erdvės kasdienybe, kurioje žurnalistai ir politikai konkuruoja visų pirma dėl grėsmių – kas įvardins įspūdingesnes ir realistiškiau skambančias. Apie šiuolaikinį pasaulį kamuojančias grėsmes bei baimės formas, baimės įsigalėjimo viešojoje erdvėje padarinius ir kalbėsimės diskusijos metu.


Juozo Miltinio dramos teatras
www.miltinio-teatras.lt ir https://www.facebook.com/JuozoMiltinioDT
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
J. Miltinio dramos teatras | Diskusija ''Globalaus pasaulio grėsmės ir baimės'' S 2016-09-25 19:00 Juozo Miltinio dramos teatras
Įvykęs renginys
Svarbi informacija


Durys atidaromos: 18:30
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė: 1 val. 10 min.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos: netaikomos


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Laisvės a. 5, Panevėžys Panevėžys Lietuva