Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DOMINO teatras | komedija LANGAS Į PARLAMENTĄ | VILNIUS

S 2017-10-15 12:00
Domino teatras, Vilnius, Vilnius
10.00 - 15.00

„Langas į parlamentą“ Komedija

Autorius: Ray Cooney
Režisierius: Adolfas Večerskis
Dailininkas: Wojciech Stefaniak

Vaidina:
Ričardas Vilis (ministras) - Andrius Bialobžeskis
Ričardas Vilis (ministras) - Evaldas Jaras
Džeinė Vortington - Sandra Daukšaitė-Petrulėnė
Džordžas Pigdenas - Jokūbas Bareikis
Valdytojas - Saulius Siparis
Pamela Vili - Vaida Genytė
Ronis Vortingtonas - Mantas Stonkus
Gledė - Redita Dominaitytė
Kambarinė - Redita Dominaitytė
Patarnautojas - Šarūnas Banevičius
Lavonas - Mindaugas Jusčius

"Domino“ teatras pristato mirtinai juokingą komediją „Langas į Parlamentą“. Šios komedijos siužetas bei situacijos žiūrovams primins Lietuvos politinio gyvenimo realijas, politikų gebėjimą įsivelti į netikėčiausias situacijas, meistriškai suktis ir sausiems išbristi iš klampiausios balos. Komedijoje „Langas į parlamentą“ apstu detektyvo elementų, farso ir grotesko požymių.

Režisuoti šį spektaklį ėmėsi jau gerai „Domino“ teatro lankytojams pažįstamas Adolfas Večerskis. Vaidmenis kurs tiek jau žiūrovų pamėgti aktoriai: Jokūbas Bareikis, Saulius Siparis, Andrius Bialobžeskis, Evaldas Jaras, Mindaugas Jusčius, Vaida Genytė, tiek naujai prie „Domino“ komandos prisijungę, tačiau ne mažiau žinomi ir žiūrovų mylimi: Sandra Daukšaitė, Mantas Stonkus, Redita Dominaitytė, Šarūnas Banevičius.

Ministras Ričardas Vilis (Andrius Bialobžeskis, Evaldas Jaras) parlamento debatus iškeičia į pasimatymą su opozicijos sekretore Džeinė Vortington (Sandra Daukšaitė) viešbutyje. Išsvajotas ir suplanuotas vakaras pasisuka visiškai netikėta linkme, kuomet šio slapto pasimatymo dalyviai atsiduria kambaryje ir aptinka išklibusio viešbučio lango privertą „lavoną“ (Mindaugas Jusčius). Ričardas, bandydamas bet kokia kaina išbristi iš be galo keblios situacijos, išsikviečia asmeninį padėjėją Džordžą Pigdeną (Jokūbas Bareikis). Pastarasis dėl Ričardo melo drauge su kitais veikėjais vis giliau klimpsta į nemalonumus, o galiausiai išgyvena tapatybės krizę. Reikalai tampa visai komplikuoti, kuomet pasirodo pamišęs ir iš pavydo įsiutęs Džeinės vyras Ronis (Mantas Stonkus). Įvykiai vis sudėtingėja bei komplikuojasi ir dėl sukto viešbučio patarnautojo (Šarūnas Banevičius), ponios Vili (Vaida Genytė) ir slaugės Foster (Redita Dominaitytė) – užverda tikra velniava!

Pjesės „Out of order“ (spektaklio pavadinimas „Langas į Parlamentą“) bei "Domino" teatro auditorijai žinomų spektaklių "Meilė pagal grafiką" ir "Šeimyninis įvykis" autorius Ray Cooney gimė 1932 metais Didžiojoje Britanijoje. Pats Ray Cooney vaidinti pradėjo 1946 metais. 1983 metais jis įkūrė Londono komedijos teatrą ir tapo jo meno vadovu. Tais pačiais metais jis parašė įžymią pjesę "Run For Your Wife", kuri įtraukta į geriausių XX amžiaus Didžiosios Britanijos pjesių sąrašą. Pjesė „Out of order“ yra nepaprastai didelio pasisekimo sulaukusios pjesės „Two into One“ tęsinys. Pjesė „Out of order“ 1991 metais įvertinta Laurence'o Olivier (Lourenso Olivjė) vardo apdovanojimu už geriausią metų komediją. Pirmą kartą pjesė pastatyta 1990 metų gegužės 8 d. Torndaiko (Thorndike) teatre.

Britų dramaturgas R. Cooney yra vienas populiariausių komedijų autorių šiuolaikiniame teatro pasaulyje. Jis yra parašęs 20 pjesių, o populiariausios išverstos net į 40 pasaulio kalbų.
 
Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino Teatras Facebook

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
DOMINO teatras | komedija LANGAS Į PARLAMENTĄ | VILNIUS S 2017-10-15 12:00 Domino teatras, Vilnius, Vilnius 10.00 - 15.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:40
Renginio trukmė: 2 val.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:
- 10% studentams 2 bil. (nuolaidai pritaikyti suveskite žodį ''studentas'')
- 10 % su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Savanorių pr. 7 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Komedijos teatras, VšĮ
M. Valančiaus g. 7 Vilnius
Įmonės kodas 303064858