Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

DOMINO teatras | komedija TIESA

A 2017-05-30 18:00
9.00 - 15.00
TIESA

„Melas yra dorybė, jeigu jis leidžia išvengti kančių. Meluokite, mielosios ponios... Būkite dorybingos... Pasitaikius progai, atsilyginsiu tuo pačiu”.

Volteras

Tai skoninga, prancūziškai ironiška istorija apie meilę, melą ir tiesą. Pagal paryžiečio dramaturgo Floriano Zellerio pjesę pastatytas spektaklis pasižymi charizmatiškais charakteriais ir provokuojančiu siužetu, meistriškai atskleidžiančiu visus žmogiškos prigimties atspalvius – nuo pačių tamsiausių iki šviesiausių pustonių.

Mišelis ir Laura, Paulius ir Alisa – dvi vidutinio amžiaus poros, siejamos tvirtų draugsytės ryšių. Tačiau Alisa nebegali pakelti kaltės jausmo – ji nori atskleisti savo vyrui tiesą apie romaną su jo geriausiu draugu Mišeliu. Tokiam Alisos sumanymui griežtai prieštarauja Mišelis – jis nė už ką nelinkęs atsisakyti patogaus dvigubo gyvenimo: aistringos meilužės Alisos ir išmintingos žmonos Lauros. Galima tik įsivaizduoti jo nuostabą sužinojus, kad Laura turi romaną su Pauliumi. Nejaugi tai tiesa? Įsižiedęs ir išsigandę Mišelis nuskuba pas savo žmoną atskleisti visų kortų. Tačiau tik tada jis suvokia, kad buvo įviliotas į gudrias pinkles, privertusias jį patį atskleisti savo neištikimybę.

Spalvingą istoriją ir aistringus veikėjus šiame spektaklyje kuria geriausi „Domino“ teatro aktoriai: Andrius Bialobžeskis, Lina Rastokaitė, Redita Dominaitytė, Evaldas Jaras, Aušra Štukytė, Algirdas Dainavičius, Darius Auželis, Neringa Varnelytė.

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino Teatras Facebook

Domino teatras – vienas populiariausių teatrų Lietuvoje, į kurio premjerinius spektaklius bilietai išparduodami likus net keliems mėnesiams iki renginio. Tad paskubėkite įsigyti bilietus jau dabar!
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai