Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Holivudas''

Pn 2016-10-14 18:00
Panevėžio bendruomenių rūmai
10.00 - 16.00
PREMJERA! Komedija „Holivudas”

Iki ašarų nuotaikinga komedija ,,Holivudas” pasakoja apie iki šiol gimtajame krašte didesnio dėmesio stokojusį režisierių Oskarą, kuris sulaukia netikėto pasiūlymo statyti įspūdingo biudžeto filmą. Oskaras nieko nelaukęs čiumpa žmoną Mariją ir  išvyksta į išsvajotą, išsapnuotą Holivudą - miestą, kur visos sutartys pasirašomos tik auksiniais parkeriais, o vilų baseinai tokie dideli, kad juose tenka plaukioti jachtomis. Nenuostabu, kad svajonių miestas Oskarui, kuris iki šiol su žmona Marija gyveno blokiniame name, nedideliame dviejų kambarių bute, apsuka galvą, - juk ten vyksta nuolatiniai vakarėliai, gerbėjai ant rankų nešioja, o pinigus prodiuseriai atgabena sukvežimiais. Negana to, Holivudo intrigų nežinantis Oskaras tuojau pat suviliojamas vietinės gražuolės aktorės. Ar šv. Onos bažnytėlėje duotas santuokos sakramentas atsilaikys prieš Holivudo žvaigždžių alėjos spindesį?

Spektaklyje vaidina gerai pažįstami ir mylimi aktoriai – Andrius Žiurauskas, Ramūnas Šimukauskas, Vaida Genytė, Sandra Daukšaitė, Ugnė Žirgulė, Neringa Nekrašiūtė, Ričardas Vitkaitis, Julius Paškevičius.
 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Holivudas'' Pn 2016-10-14 18:00 Panevėžio bendruomenių rūmai 10.00 - 16.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė:
1 val. 40 min.
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
Lietuvos idėjų forumas, VŠĮ
Saulėgrąžų 1-58 Kaunas