Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Improvizacijų spektaklis ''Durys''. Teatras KITAS KAMPAS

A 2017-02-21 18:00 - A 2017-03-14 23:59
9.00 - 19.00
Improvizacijos teatras KITAS KAMPAS: „Durys“

Ieškomi žiūrovai*.
* Kuriuos veža humoras

Jau aštuntąjį sezoną šį rudenį pradedantis vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas“ ieško žiūrovų savo spektakliams. Vienintelė ir pagrindinė sąlyga visiems kandidatams – juos turi vežti humoras.

„Durys“ – tai realiu laiku kuriamas vientiso siužeto pusantros valandos trukmės spektaklis: be iš anksto parašyto teksto, be scenografijos ir, svarbiausia, be režisieriaus – tikras iššūkis, aukščiausio sudėtingumo užduotis visiems teatro aktoriams.

„Improvizacija – tai kūrybinė apraiška, kuri aplanko netikėtai, priverčia kurti ir vaidinti čia ir dabar. Be to, tai daroma stebint atidžiam ir reikliam žiūrovui. Tokiais atvejais tiesiog nebėra kur trauktis. Tai toks pat jausmas lyg ant vienos kojos stovėtum virš bedugnės“, – sako spektaklyje vaidinantis „Kito kampo“ aktorius ir šio teatro vadovas Audrius Bružas.

Jo teigimu, tokią užduotį gali įgyvendinti tik nepaprastai aukšto meistriškumo aktoriai: „Tai tarsi meteoras danguje: jis nušvinta tik akimirką, ir išnyksta. Taip pat yra ir su improvizacija – ji suspindi publikos akivaizdoje, ir iškart užgęsta.“

Anksčiau improvizacijos teatro „Kitas kampas“ trupė meistriškai kurdavo spektaklius, sudėliotus iš trumpų etiudų. Dabar, per pusantros valandos sukurdami vientiso siužeto spektaklį, jie šturmuoja aukščiausią improvizacijos žanro pakopą.

Pagrindinius spektaklio „Durys“ veikėjus, veiksmo vietą ir stilistiką lems publikos pasiūlymai ir aktorių išradingumas. Todėl tai unikali galimybė žiūrovams tapti ne tik teatrinio žaidimo stebėtojais, bet ir jo bendrakūrėjais. Kartu su jumis, žiūrovais, tai bus vienintelis, niekada ir niekur nerodytas spektaklis.

Susitikimo trukmė: 1 valanda 30 minučių

Ateikite. Bus linksma.

#IeškomiŽiūrovai
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai