Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

J. Miltinio dramos teatras | ''Misis Markhem miegamasis''

S 2016-10-09 18:00
Juozo Miltinio dramos teatras
5.87 - 9.87
J.Miltinio dramos teatras | "MISIS MARKHEM MIEGAMASIS", R.Cooney, J.Chapman

Režisierius: Vytautas Kupšys

2-jų dalių komedija

Trukmė: 2 val. 30 min.
Premjera: 2011 m. birželio mėn. 11 d.

MISIS MARKHEM MIEGAMASIS" - tai Rėjaus Kunio (Ray Cooney) ir Džono Čepmeno (John Chapman) komedija, pašėlusio tempo spektaklis. Žinoma, apie meilę ir seksą. Žinoma, juokingai ir šie tiek provokuojamai.
Elegantiškas Londono butas. Ryškus, skoningas dekoras. Šiltas vasaros vakaras ir dar šiltesni, spalvingesni spektaklio personažai. Juokingą situaciją keičia dar juokingesnė, meilės intrigos veja viena kitą. Žiūrovų simpatijas netrunka užkariauti žavi dama Džoana Markhem, puošni jauna užsienietė Silvija, stilingas dizaineris Alisteris, vyriškas ir savimi pasitikintis Henris, patrauklusis Filipas, solidus verslininkas Volteris, netgi lengvabūdė Linda. Ir visas komplektas geros komedijos „prieskonių“: nevaržomi jausmų protrūkiai, tarsi žaidžiant sprendžiamos net trijų porų sekso problemos ir netikėtai rimti klausimai. Pavyzdžiui: ar ištikimybė dar yra vertybė šiuolaikiniam žmogui? O nevaržomas mėgavimasis erotika, seksu, laisva meile – norma, ar vis dėlto neigiamas sekso revoliucijos padarinys?
Patraukli, sąmojinga žinomų dramaturgų pjesė ne kartą sėkmingai statyta pačiuose garsiausiuose pasaulio teatruose. Panevėžio scenoje spektaklį režisavo V.Kupšys, scenografiją sukūrė Marijus Jacovskis, kostiumus – Aleksandra Jacovskytė.
„Gerai pastatyta komedija žiūrovui - atpalaiduojantis gaivaus oro gurkšnis. Aktoriui – neįkainojamas profesinis trenažas, nes pats žanras reikalauja didelių emocinių ir fizinių pastangų, itin meistriško persikūnijimo ir sceninio prisitaikymo. Dažniausiai tai, kas žiūrovui komedijoje sukelia juoką, kuriamam personažui yra tragedija. Aktorius privalo vaidinti taip profesionaliai, kad žiūrovui nekiltų jokių abejonių dėl pjesės herojų tikėjimo tuo, ko dažniausiai nėra, arba netikėjimo tuo, kas visiems akivaizdu. Tik tuomet ir iš vadinamos komercinės medžiagos galima sukurti aukšto meninio lygio kūrinį, o pilnoje salėje sulaukti tikros juoko audros. „Misis Markhem miegamojo“ kūrėjai nuoširdžiai to siekia ir tikisi“, - režisierius V. Kupšys.


Vaidina: Donatas Kalkauskas, Vita Šiaučiūnaitė, Toma Razmislavičiūtė-Juodė, Inga Talušytė, Vytautas Kupšys, Almantas Vaišnys, Laimutis Sėdžius, Eleonora Koriznaitė, Jolita Skukauskaitė-Vaišnienė.

Juozo Miltinio dramos teatras
www.miltinio-teatras.lt ir https://www.facebook.com/JuozoMiltinioDT
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
J. Miltinio dramos teatras | ''Misis Markhem miegamasis'' S 2016-10-09 18:00 Juozo Miltinio dramos teatras 5.87 - 9.87
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

- su Daily Card kortele 2€ (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius;
- su Laisvalaikio kortele 20% (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius;
- moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems (pateikus pažymėjimą) bilieto kaina 5€;
- su ISIC pažymėjimu bilieto kaina 5€

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Laisvės a. 5, Panevėžys Panevėžys Lietuva