Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Komiška monodrama ''Barakudų medžioklė žaliems''

Pn 2017-05-19 19:00
Kauno mažasis teatras, Kaunas
Įvykęs renginys
Kauno mažasis teatras
„Barakudų medžioklė ŽALIEMS“

1 d. komiška monodrama su kriminaliniu atspalviu
Dramaturgas, režisierius ir scenografijos sumanytojas – Mindaugas Valiukas
Vaidina – Lukas Alsys

Trukmė: 1 val.10 min.

„Barakudų medžioklė ŽALIEMS“ – tai intertekstuali, sąmojinga ir nenuspėjama pasakos apie Raudonkepuraitę variacija su stand up elementais, intriguojanti tvirtai suveržtu, įtampos ir egzistencinės gelmės nestokojančiu siužetu; (ne)rūpestingai žaidžianti kultūrinėmis aliuzijomis ir popkultūros stereotipais.

Pagrindinis spektaklio personažas Albinas – KITOKS pasakos apie Raudonkepuraitę vilkas. Čia jis – „Vilkų“ gaujos narys, gaujos boso sūnus, bet... pacifistas ir meniškos sielos jaunuolis. Iki ausų įsimylėjęs barakudos tipo (jam atrodo - tobulą) merginą Kanelupę ir atsidūręs pasirinkimo (meilė arba pinigai) kryžkelėje Albinas žengia klaidingu keliu – nuslopina savo vidinį balsą ir renkasi nusikaltimą...

Šiame spektaklyje beveik dešimt skirtingų personažų (pagrindinį veikėją Albiną, „Vilkų“ gaujos narius - Svajką, Houpą, Tomį; sužadėtinę Kanelupę; Raudonkepuraitės prototipą Rozamundą, jos mamą ir močiutę etc.) kuria vienas aktorius, šmaikščiai, nedidaktiškai ir be pagraudenimų „tiriantis“ jaunuolio, tapusio sėkmingo žmogaus įvaizdžio auka, bylą.

Spektaklio (anti)herojaus „jaunystės klaida“ - nebrandžios asmenybės archetipas, todėl spektaklis gali būti aktualus įvairaus amžiaus žiūrovams (nes pasirinkimai, dilemos, kazusai ir  moralinės / egzistencinės kryžkelės yra kone privaloma mūsų gyvenimo dalis).

Mobilaus, kompaktiško, gyvo, be pseudointelektualinių ir pseudodvasingumo priemaišų spektaklio „Barakudų medžioklė ŽALIEMS“ režisierius ir dramaturgas  Mindaugas Valiukas – gerai žinomas rašytojas, dramaturgas / scenaristas, režisierius, aktorius bei muzikantas. Jo kūrybinė biografija spalvinga ir „įvairiažanrė“: M. Valiukas yra išleidęs 4 knygas (poezija, dramaturgija) ir autorinių dainų kompaktinę plokštelę „Be pavadinimo“. Parašė scenarijų įvairius kino apdovanojimus pelniusiam trumpametražiam filmui „Pašteto brolija“. 2007 m. Kauno mažajame teatre spektaklį „Septyniolika“ pagal to paties pavadinimo jo pjesę režisavo Edita Prakuliauskaitė-Milinienė (pjesės autorius pateko tarp pretendentų tapti geriausiu Lietuvos teatro menininku nominacijoje „2008 m. „Auksinio scenos kryžiaus“ geriausios nacionalinės dramaturgijos autorius“). Nemažai spektaklių pagal savo pjeses M. Valiukas yra režisavęs Klaipėdos vaikų ir jaunimo teatre „Aušra“, o platesnei  teatrinei bendruomenei kaip dramaturgas ir režisierius M. Valiukas prisistatė 2010 m. „Menų spaustuvėje“ vykusiame debiutų festivalyje „Tylos!“ su spektakliu-tragikomiksu „Trintukas“ (spektaklis atsirado 2009 m. „Menų spaustuvės“ jaunųjų scenos menininkų programos „Atvira erdvė“ rėmuose).
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
Komiška monodrama ''Barakudų medžioklė žaliems'' Pn 2017-05-19 19:00 Kauno mažasis teatras, Kaunas
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 15 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 10 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

- 20% moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 20% su Laisvalaikio kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 20% su Daily Card kortele 2 bil. (į nuolaidos laukelį įvesti kortelės numerį)
- 20% su Omni ID kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
M. Daukšos g. 34 Kaunas Lietuva
Organizatorius
Kauno mažasis teatras, VšĮ
M. Daukšos g. 34 Kaunas
info@mazasisteatras.lt
Įmonės kodas 133477049