Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Marguerite Duras ''HIROSIMA, MANO MEILE!''

S 2017-01-29 18:00
Kauno miesto kamerinis teatras, Kaunas
10.48 - 12.58
Režisierius — Ramūnas ABUKEVIČIUS
Scenografė ir kostiumų dailininkė — Aldona JANKAUSKIENĖ
Kompozitorius — Raimundas EIMONTAS
Vaidina:
Ji — Edita NICIŪTĖ
Jis — Antanas KIŠŪNAS

Legendinio Marguerite Duras kūrinio „Hiroshima, mon amour“ pastatymas teatro scenoje. Tai jautri istorija apie du mylinčius žmones ir vieną akimirką jų gyvenime, prieš kurią nublanks visos dienos. Tai kvietimas į pokalbį apie meilę, apie kurią kalbama teatro kalba. Apie meilę. Labai tikrą, labai spontanišką. Išliekančią ir paliekančią žymę visam gyvenimui, bet nevystomą toliau. Nutrūkstančią, ar tikriau – nutraukiamą pačių personažų. Procesas sustabdomas tam, kad jis išliktų. Šis eksperimentinis pastatymas nustebins žiūrovą netradiciniais erdvės sprendimais, aktorių nuoširdumu ir muzikos įtaiga.

Pasak režisieriaus Ramūno Abukevičiaus spektaklis „HIROSIMA, MANO MEILE“ yra kūrinys, kuris šiandien taip pat itin aktualus. Nors pjesės autorė M. Diuras anuomet rašė turėdama omenyje Hirosimos tragediją, dabar, pasak režisieriaus, mes ir vėl gyvename branduolinės grėsmės akivaizdoje.

Margerita Diura (Marguerite Duras, tikr. Marguerite Donnadieu) – prancūzų rašytoja, „naujojo romano“ krypties atstovė, dramaturgė, scenaristė ir filmų režisierė. Garsiausi jos sukurti filmai: Hirosima, mano meile (režisierė Alain Resnais) ir Indijos daina.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Marguerite Duras ''HIROSIMA, MANO MEILE!'' S 2017-01-29 18:00 Kauno miesto kamerinis teatras, Kaunas 10.48 - 12.58
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Renginio trukmė: 1val.
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Pertraukos:
nėra.
Nuolaidos:
- 20% moksleiviams, studentams, senjorams, neįgaliesiems (pateikus pažymėjimą);
- su Daily Card kortele 20% (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius;
- su Omni ID kortele 20% (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 11 kortelės numerio skaičius;

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kęstučio g. 74A, Kaunas Lietuva
Organizatorius
Kauno miesto kamerinis teatras
Kęstučio g. 74A Kaunas