Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Maskvos teatro Terra-Show ''Ledynmečio Minionai''

T 2016-12-28 18:00
Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda
6.00 - 16.00
Makvos Terra-šou " teatras kviečia į Naujametinę  pasaką. " Ledynmečio Minionai" Tai pramoginis šou spektaklis su originaliu siužetu ir miuziklo elementais . Minionai , Snieguolė ir kiti multfilmo herojai ruošiasi naujametiniui renginiui.Ir svarbu tai kad šis jų  naujametinis super šou yra skirtas Seneliui šalčiui kaip dovana.O jis dar niekada negavo dovanų. Ir be abejo šis koncertas neturi būti paprastas.

Bet tigras nenori dalyvauti, voveraitė vagia tai , kur be tų detalių gali neįvykti tas stebuklingas koncertinis šedevras. Dovana Seneliui šalčiui atsidūrė pavojuje. . Bet tikros mult-žvaigždės nutarė nepasiduoti. Jos kartu su Minionais , snieguole ir kitais herojais nugali kliūtis .ir švenčia pergalę. Naujametinę dovaną Seneliui šalčiui vis tiek  pavyko įteikti.. Valio.
Trukmė koncerto 1 val 10 min.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Maskvos teatro Terra-Show ''Ledynmečio Minionai'' T 2016-12-28 18:00 Kultūros centras Žvejų rūmai, Klaipėda 6.00 - 16.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:30
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų. (Neužimant papildomos vietos)
Trukmė: 1 val. 
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Taikos pr. 70 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
A. Guzausko pramogų firma Sekvencija
Šilutės pl. 20-17 Klaipėda