Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

''Meistriškumo pamoka''

A 2016-10-04 18:30
Valstybinis Vilniaus mažasis teatras
6.47 - 15.00
Nijolės Narmontaitės „Meistriškumo pamoka“

Žiūrovų dėmesiui – spektaklis „Meistriškumo pamoka“, kuriame pagrindinį operos žvaigždės Marios Callas vaidmenį kuria Lietuvos teatro primadona Nijolė Narmontaitė.

Simboliška, kad dar 2000 m. jos sukurtas Marios Callas vaidmuo Terrence’o McNally „Meistriškumo pamokoje“, kurią režisavo Gytis Padegimas, šiandien tapo savotiška šios aktorės vizitine kortele. Ji ne tik įkūnijo garsios graikės, pakerėjusios visas didžiausias pasaulio operos scenas, gyvenimą, bet pati tapo šio spektaklio įkaitu. Vaidintas daugelyje scenų Kaune, Vilniuje, kituose miestuose, šis spektaklis priimtas po Mažojo teatro stogu.

Spektaklio siužetas paprastas: mokiniai renkasi į auditoriją, o mokytoja ne tik vadovauja visai situacijai, bet kaskart vis giliau pasineria į savo užmarštin skęstančio gyvenimo svajas. Narmontaitės sukurtąją Callas regime visokią, o artėjant finalui aktorė tiek persikūnija į savo heroję, kad garsios dainininkės gyvenimas tampa ne tik dokumentine drama, bet ir apskritai aktorinio gyvenimo enciklopedija. Kūrybinis atsidavimas, nuoseklus, sistemingas darbas, maksimali proto ir kūno iškrova, visiškas įsijautimas į savo vaidmenį. Deja, teatrinėje praktikoje tik vienetai realiai išpažįsta tai, apie ką kalba.

„Meistriškumo pamokoje“ Narmontaitė net psichologiškai sudėtingose scenose „nepraryja“ teksto, neslepia žvilgsnio, nesuvelia minties. Jai svarbu žiūrovas, kuriam rūpi ne literatūrinis teatro suvokimas, bet realus jausminis išgyvenimas, leidžiantis pasiekti tikrąją teatrinę satisfakciją.

Taip ir gimsta maži teatriniai stebuklai, kurie ilgam atgaivina sielą, nes kartu su aktoriais žiūrovas priverstas realiai patikėti jų sceniniu gyvenimu.

 
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
''Meistriškumo pamoka'' A 2016-10-04 18:30 Valstybinis Vilniaus mažasis teatras 6.47 - 15.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Renginio trukmė: ~2:15
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-18. Bus minima vulgarių faktų.
Nuolaidos:
- 15% studentams, moksleiviams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 30% senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- 15 % su Laisvalaikio kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 6 kortelės numerio skaičius)
- 15% su Daily Card kortele (į nuolaidos laukelį įvesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius)
- 15% perkant 10 ir daugiau

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Gedimino pr. 22 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Kultūros paramos fondas Rūta
Gedimino pr. 22 Vilnius