Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Miegančioji Gražuolė

Š 2016-10-01 12:00
6.14 - 9.42
Į Raganiukės teatro sceną perkeltoje Pero pasakoje atsispindi XVII a. pabaigos su humoru pateiktas karališkosios šeimos gyvenimas. Šiame spektaklyje išvysime, kaip karalius ir karalienė išbando visus gydomuosius pasaulio vandenis, kad tik susilauktų vaikų. Pagaliau jiems gimsta dukrytė. Tuoj keliamos krikštynos, kuriose dalyvauja ir fėjos. Iškilmingoje puotoje joms stalas serviruojamas auksu ir brangakmeniais. Tačiau pamirštama pakviesti senoji fėja, kuri įtūžusi užburia princesę. Taip tolimoje šalyje iškeroja užburtas miškas, tame miške stūkso užburtoji pilis, o pilyje – užkerėta nuostabaus grožio princesė, kartu su visa rūmų svita ir net miegančia ugnimi židinyje.

Ir tik po šimtmečio klajojantis tuose kraštuose princas gali ją atkerėti. Kad pakeistų karalystės likimą, princas susikauna su piktąja kerėtoja, kuri pavirsta slibinu. Tačiau, įveikęs raganą, princas išgelbėja karališkąją šeimą nuo piktųjų kerų. Paskutinė spektaklio scena ypač jaudinanti. Karalius su karaliene džiaugiasi princo ir princesės laime ir karališkosios šeimos tolimesniu klestėjimu.

Spektaklyje tikroviškai atskleidžiama karališka aplinka. Aktoriai vaidina pasipuošę karališkojo dvaro kostiumais, ponių sukniomis, fėjų klasikiniais lengvais permatomais apdarais.

Rež. R. Urbonavičiūtė. Dviejų dalių spektaklis. Trukmė 60 min. Rekomenduojame vaikams nuo 3 metų. Didžioji salė.

http://www.puppetstheatre.lt/
Informacija telefonu: +370 670 97832
El.paštas: raganiuke@raganiuke.lt
Facebook paskyra: https://www.facebook.com/pages/Raganiuk%C4%97s-teatras/170192806500
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai