Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Muzikinė komedija ''Ar Amerika pirtyje?!'' | Kaunas

K 2016-10-27 18:00
Girstučio kultūros rūmai
6.70 - 15.10
Muzikinė komedija „Ar Amerika pirtyje?!“

Kauno ir kitose Lietuvos koncertų salėse publika netrukus išvys naują teatro klasikos perlo „Amerika pirtyje“ interpretaciją. Šįsyk kūrėjai pavadinime palieka klaustuką, o jis slepia daugybę naujų detalių gerai žinomoje pjėseje. Geromis emocijomis ir humoru prisodrintame spektaklyje energiją lies Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“ ir scenos vijurkas Deivydas Norvilas – Deivis.

Muzikinėje komedijoje šmaikščiai apnuoginamas naivų žmonių patiklumas įvairaus plauko sukčiais, lengvai manipuliuojančiais žmonių likimais, pasinaudodami tokiomis ydomis, kaip godumas, kvailumas, puikybė, noras gyventi ant svetimo gero. „Ak, Amerika...“ ne kartą atsidus spektaklio veikėjais, nors puikiai žino - „gera ten, kur mūsų nėra“.  Spektaklio veikėjai nepakyla ir neištrūksta iš savo realybės - lietuviškos pirties vantos tragikomiškai į šipulius sudaužo „pažadėtosios žemės“ miražą... Šiuose žmogiškose peripetijose ir atsidusėjimuose slypi tyras humoras, iš kurio neįmanoma nepasijuokti. Kartais ir iki ašarų.

Vaidmenis atlieka: Deivydas Norvilas - Deivis (Vincas), muzikos ansamblio „Ainiai“ solistai - Sandra Lebrikaitė (Agota), Rytis Janilionis (Antanas), Osvaldas Petraška (Bekampis); muzikos ansamblio „Ainiai“ muzikantai - Edmundas Gumuliauskas (Faibčikas), Dalius Ivanauskas (piršlys), taip pat Monika Jurgilaitė, Vytautas Švabauskas, Raimundas Kukanauskas, Narimantas Murauskas, Justinas Buta.

Muzikinė komedija sukurta pagal Keturakio (brolių Antano ir Juozo Vilkutaičių) komedija „Amerika pirtyje“. Scenarijaus autorius ir režisierius - Nerijus Petrokas

Spektaklyje lietuvių kompozitorių kūriniai ir liaudies dainos skambės KITAIP!
Aranžuočių autorius: Vytautas Lukočius
Vaizdo instaliacijų autorė: Vesta Obolevičiūtė

Kauno muzikos ansamblis "Ainiai"
Vadovas Vaidas Andriuškevičius
Koncertmeisteris Rytis Janilionis
Spektaklius organizuoja koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Muzikinė komedija ''Ar Amerika pirtyje?!'' | Kaunas K 2016-10-27 18:00 Girstučio kultūros rūmai 6.70 - 15.10
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 17:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Trukmė:
1 val. 30 min.
Nuolaidos:
- studentams, moksleiviams 15% (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)
- neįgaliesiems, senjorams 20% (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kovo 11-osios g. 26 Kaunas Lietuva
Organizatorius