Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Muzikinė komedija ''Ar Amerika pirtyje?!''

T 2017-10-11 18:00 - Pn 2017-11-10 19:30
8.00 - 11.00
MUZIKINĖ KOMEDIJA "AR AMERIKA PIRTYJE?"

Kauno muzikos ansamblio „Ainiai“ 25 – mečiui

Vaidina:
Deivis Norvilas (Vincas)
muzikos ansamblio „Ainiai“ solistai - Sandra Lebrikaitė (Agota), Rytis Janilionis (Antanas),
Osvaldas Petraška (Bekampis);
muzikos ansamblio „Ainiai“ muzikantai - Edmundas Gumuliauskas (Faibčikas), Dalius Ivanauskas (piršlys), taip pat Monika Jurgilaitė, Vytautas Švabauskas, Raimundas Kukanauskas, Narimantas Murauskas, Justinas Buta.

Lietuvių kompozitorių kūriniai ir liaudies dainos KITAIP!
Aranžuočių autorius: Vytautas Lukočius
Vaizdo instaliacijų autorė: Vesta Obolevičiūtė

Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“
Vadovas Vaidas Andriuškevičius
Koncertmeisteris Rytis Janilionis


Kauno muzikos ansamblis „Ainai“ muzikinę komediją, sukurtą pagal Keturakio (brolių Antano ir Juozo Vilkutaičių) spektaklį „Amerika pirtyje“. Spektaklio scenarijaus autoriaus ir režisieriaus Nerijaus Petroko ranka plėtojamos amžinosios temos, t.y. visa puokštė žmogiškų ydų. Kūrybinė grupė ir scenoje šėlstantis Deivydas Norvilas – Deivis užduoda klausimą – „Ar Amerika pirtyje?“ ir palieka mums patiems rasti atsakymus apie naivų patiklumą, godumą, kvailumą, puikybę ir daugiaveidiškumą. Aranžuočių autorius Vytautas Lukočius kartu su ansamblio „Ainiai“ nariais pasistengė, kad lietuvių kompozitorių kūriniai ir liaudies dainos skambėtų atpažįstamai, tačiau kartu – ir naujai. Prieš metus šios muzikinės komedijos premjera įvyko Kauno Girstučio kultūros rūmuose, vėliau sėkmingai apkeliavo Lietuvos miestus – Tauragę, Alytų, Marijampolę, Panevėžį, Anykščius, Kėdainius, Raseinius.

Kauno muzikos ansamblis „Ainai“ tiki, kad nepaprastas, tačiau suprantamas, melodingas ir šmaikštus, emocingas ir provokuojantis muzikinis spektaklis „Ar Amerika pirtyje?“ užkrės pozityvia energija ir giedromis mintimis.


Renginio organizatorius: Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
Daugiau informacijos: www.kaunosantaka.lt

Renginio nuoroda: http://www.kaunosantaka.lt/

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai