Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

(Perkeltas) ''Užsiimkime, meile. Ačiū, su malonumu.'' | Vilnius

A 2018-01-16 19:00
Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius
16.00 - 18.00
Pranešame, kad renginys ''Užsiimkime, meile. Ačiū, su malonumu.'' | Vilnius yra perkeliamas iš spalio 25 d. 19 h į sausio 16 d. 19 h.

Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. Jeigu jūsų netenkina nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki lapkričio 8 d.

Norint grąžinti bilietus, prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: http://www.bilietai.lt/file/id/34593

Organizatorius atsiprašio už nepatogumus.


Premjera ,,Užsiimkime, meile? Ačiū, su malonumu!”


Kitoks Teatras“ pristato naujausią intriguojančią  premjerą - „Užsiimkime meile? Ačiū, su malonumu!” su būriu visiems žinomų teatro, kino, TV filmų ir serialų žvaigždžių.

Tikitės, kad spektaklyje išvysite visą Kamasutros vadovėlį? Nustebsite išvydę - komedija visai ne apie tai, apie ką iš karto pagalvojote.
Nuotaikingoje premjeroje Kamasutros scenų nepamatysite,  nes tai žymiai giliau panerti siūlantis, bet komedijos žanrui būdingų bruožų nepamirštantis spektaklis.
Herojai išsiaiškins, kad tikrasis seksas prasideda dar gerokai iki jo, tai tik viena iš meilės išraiškų. Režisierius A.Lebeliūnas cituoja Gabriel Garcia Marquez, sakydamas, kad ,,seksas tai vienintelė paguoda, meilės ir šilumos stokojantiems žmonėms”.
Spektaklis atskleis, kad mylėjimasis tai mokslas, pirmiausiai reikia išmokti teorinių pagrindų. Tada seks istorija, socialiniai aspektai, fiziologija ir psichologija, technika ir higiena, pratimai, balso treniruotės, atsipalaidavimas ir – eurofijos žiuspnelis… o kas po to?
,,Vyro” vaidmenį spektaklyje vaidinantis aktorius R.Šimukauskas sako: ,,Spektaklis patiks visiems, kurie bent kartą užsiiminėjo seksu”. O ,,Žmonos” vaidmenį sukūri aktorė Neringa Nekrašiūtė teigė, kad ,,į spektaklį turėtų ateiti poros, kurių santykiai atšalę,  taip pat visi norintys pasitikrinti savo santykius, o ir visi kiti, kurie galvoja, kad viską žino apie seksą”.
Gerai pagalvokime, prieš kviesdami ką nors į spektaklį, nes tai daugiau, nei užuomina. Kuklesnius- spektaklis privers raudonuoti ir abejingų tikrai nepaliks!

Ir kuo viskas pasibaigs, kai atmosfera užkaitusi kaip reikiant?! Bus netikėta ir provokatyvu.Režisierius: Arvydas Lebeliūnas
Dailininkė: Inga Kažemėkienė-Žukauskienė

Žmona - Neringa Nekrašiūtė/Aurelija Tamulytė/Inga Norkutė
Profesorius - Arūnas Sakalauskas/Arvydas Dapšys
Vyras - Ramūnas Šimukauskas
Mergina - Taura Kvietinskaitė/ Aurelija Tamulytė.

Spektaklio trukmė – 1 val. 40 min.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
(Perkeltas) ''Užsiimkime, meile. Ačiū, su malonumu.'' | Vilnius A 2018-01-16 19:00 Muzikinis teatras LEGENDOS KLUBAS, Vilnius 16.00 - 18.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: ~1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-18.
Nuolaidos: -

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
KITOKS TEATRAS, VšĮ
Kęstučio g. 68-36 Kaunas
Įmonės kodas 135676861