Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Raganiukės teatras. Raganiukė per Kalėdas

Š 2016-12-17 12:00 - S 2016-12-18 23:59
5.72 - 7.00
Raganiukė per Kalėdas
Iš ciklo „Geriausi pasaulio vaikų rašytojai“
Pagal Otfrydo Proislerio apysaką „Raganiukė“

Šis spektaklis – neatsiejamas nuo Raganiukės teatro istorijos. Vienas garsiausių pasaulio vaikų rašytojų Otfrydo Proisleris, išgirdęs apie siekį Lietuvoje sukurti teatrą vaikams, nudžiugo ir su malonumu pritarė idėjai teatrą pavadinti jo knygų veikėjos – gerosios Raganiukės – vardu. Taip Vilniuje gimė Raganiukės teatras vaikams.

Kartą gyveno tokia ragana. Net ne ragana, o dar tik Raganiukė, mat jai buvo tik šimtas dvidešimt septyneri metai, o šitoks amžius raganai – vieni juoki. Raganiukė kasdien maždaug po šešias valandas mokėsi burti. Bet tai šis, tai tas imdavo ir nepavykdavo.

Taip jaunoji Raganiukė užsitraukė senų raganų nemalonę ir turėjo išpirkti savo kaltę – tapti gera ragana! Va čia ir bėda, kad raganų pasauly – aukštyn kojom tvarka. Raganiukė norėjo daryti tik gerus darbus, ne taip, kaip tos senės raganos. Kuo visa ši nuotykių ir burtų kupina istorija baigėsi? Ateikite susitikti su Raganiuke, jos mokytoju – varnu Abraksu – ir viską sužinosite.
Tai pasaka apie svajonių išsipildymą ir visuomet laimintį gerumą. Apie tai, kaip geroji Raganiukė mokėsi burti ir kaip jai sekėsi daryti gerus darbus visus metus iki pat Kalėdų.

Režisierė ir dailininkė scenografė – R. Urbonavičiūtė
Eiliuotų tekstų autorė – I. Adomaitytė
Nuoširdžiai personažus šiame spektaklyje kuria ilgamečiai teatro vaikams aktoriai L. Jakštytė, L. Barauskas, M. Žiemelytė, I. Stonytė, taip pat – Raganiukės teatro akademijos vaikai ir jaunimas.

Slapta informacija tėveliams!
KALĖDŲ SENELIS
Spektaklio pabaigoje mažųjų žiūrovų laukia susitikimas su Kalėdų seneliu. Gal ir jūsų mažyliui Kalėdų senelis galėtų rasti dovaną savo dideliame maiše?
Visa informacija – Raganiukės teatro KALĖDŲ ŠALYJE: http://www.raganiuke.lt/Default.aspx?Element=ViewArticles&TopicID=656
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai