Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

STALO TEATRAS: Sekretai iš būtųjų laikų (atšauktas)

Š 2016-10-15 14:00
Kauno miesto kamerinis teatras
Pinigų grąžinimas
STALO TEATRAS spektaklis vaikams „Sekretai iš būtųjų laikų“

„Sekretai iš būtųjų laikų“ tai 4 Lietuvos istorijos epizodai spektaklyje. Šis spektaklis atskleis 4 Lietuvos istorijos asmenybes ir epizodus: karalių Mindaugą, Žalgirio mūšį, Barborą Radvilaitę ir Šv. Kazimierą. Spektaklio metu vaikai sužinos ar karaliui Mindaugui nešlapia buvo sėdėti soste, kur stovėjo Barboros Radvilaitės namai ir kur pasirodė jos dvasia nuliūdusiam Žygimantui Augustui, kiek rankų, kojų, širdžių ir žmonių išgelbėjo šventuoju paskelbtas karalaitis Kazimieras.

Spektaklyje „Sekretai iš būtųjų laikų“ vaikai patirs savo krašto, o kartu – ir dailės istoriją. Pasak Saulės Degutytės, „enciklopedinis ir „sausas“ istorijos datų pateikimas (pvz., „Žalgirio mūšis įvyko 1410 metais“) yra nepatrauklus. Metais ir datomis vaikų istorija nesudominsi. Svarbios ir kasdienės, mūsų akimis žvelgiant, egzotiškos praėjusio laiko žmonių buities gyvenimo detalės – ką miestiečiai valgė, kaip rengėsi, kokie vyravo viešojo gyvenimo ritualai, kaip pramogavo.“

Šiuolaikiniai vaikai nežino, kas yra „sekretai“. S. Degutytė sako: „Mano vaikystės laikais mergaitės kurdavo „sekretus“ (paslaptis). Lauke, prie tvorelės, kur nelabai žmonės vaikšto, „paslaptingoje vietoje“ pražarstydavome žemę, padėdavome gražų, blizgantį saldainio popieriuką (sovietmečiu retenybė!) arba – sudžiovintą gėlytę, ant viršaus – stikliuką. Parodydavome geriausiai draugei, kuri turėdavo „paslapties“ niekam neišduoti. Deja, po kelių dienų kita mergaitė džiugiai šaukdavo: „O aš žinau, kur tavo „sekretas“!“ Taigi – išdavystė! Visai kaip Mindaugo laikais! Ne rožėmis klotas buvo didžiųjų valstybės vyrų gyvenimas... „Sekretai“ atskleis ir mūsų, ir Lietuvos istorijos vaikystę. Bet datų vaikams į galvą nekalsime. Svarbiausia – suvokti, kodėl įvyko vienas ar kitas istorinis įvykis.“.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
STALO TEATRAS: Sekretai iš būtųjų laikų (atšauktas) Š 2016-10-15 14:00 Kauno miesto kamerinis teatras
Pinigų grąžinimas
Svarbi informacija


Spektaklis skirtas vaikams nuo 4 m.

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki spektaklio pradžios.
Trukmė: 60 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Nuolaidos: nėra
Pertrauka: nėra

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kęstučio g. 74A, Kaunas Lietuva
Organizatorius
Kauno miesto kamerinis teatras
Kęstučio g. 74A Kaunas