Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Stiklinis žvėrynas

K 2017-10-12 18:00
Ukmergės kultūros centras, Ukmergė
4.00 - 7.00
"Pragaras esi tu pats, vienintelis būdas nuo jo išsigelbėti - atsisakyti savęs tam, kad giliai atjaustum kitą žmogų" - Tennessee Williams.

Naujasis teatras iš Vilniaus pristato dviejų dalių tragikomediją "Stiklinis žvėrynas", kurioje pasakojama vienos šeimos istorija, kurios veikėjai nesugeba realiai mąstyti ir gyventi: motina paskendusi praeities prisiminimuose, sūnus trokšta romantiškų nuotykių, o dukra užsisklendusi savo stiklinių žvėrelių pasaulyje. Veikėjų sukurtos iliuzijos jiems yra svarbesnės nei tikrovė, kurioje jie jaučiasi bejėgiai ir nesaugūs. Pagrindinė Tennessee Williams pjesių tema -  siekis atskleisti neigiamą poveikį, kurį visuomenė daro jautriam, neprisitaikančiam individui. Spektaklio trukmė 2 val. 15 min.

Režisierius - Artūras Šablauskas;
Scenografė - Birutė Kapustinskaitė;
Choreografas - Sergej Jerpyliov.

Nuolaidos senjorams, studentams, scenos menų profesionalams, grupėms perkant 10 bilietų ir daugiau,  moksleiviams bei neįgaliesiems – 50 proc.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Stiklinis žvėrynas K 2017-10-12 18:00 Ukmergės kultūros centras, Ukmergė 4.00 - 7.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 15 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
nėra
Trukmė: 2 val. 15 min.
Pertraukos: 1
Nuolaidos:
- 50% studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia, scenos menų profesionalams (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kauno g. 8 Ukmergė Lietuva
Organizatorius
Neįgaliųjų Naujasis teatras
A. Jakšto g. 9 - 136 Vilnius
Įmonės kodas 302247949