Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Šunyčiai patruliai ! Naujametinis vaiku spektaklis! (LT)

Š 2017-12-23 12:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
11.00 - 36.00
Naujametinis renginys vaikams. "Šuniukų patrulis" 

Jauni žiūrovai, kaip berniukai, taip ir mergaitės, visi be išimties mėgsta pasakas ir stebuklus. Tačiau labiausiai vaikai mėgsta ir nekantriai laukia naujametinių švenčių. O kas bus, jeigu gražius pasakų veikėjus iš visiems žinomo animacinio filmuko "Šuniukų patrulis" perkelti į kalėdinę pasaką? Veikiausiai, puikesnės kalėdinės dovanos nesugebėsite sugalvoti! Siužetas: Kalėdų Senelis gauna jaudinančio turinio laišką. "Šuniukai-gelbėtojai" negali pasilikti abejingi ir nedelsdami puola jam į pagalbą. Tačiau ši užduotis nėra tokia lengva, reikia labai pasistengti įveikti visas pasitaikiusias jų kelyje kliūtis. Tikslą pasiekti jaunieji šuniukai galės tik pasitelkę visas savo jėgas bei susiradę naujų draugų. Jiems teks veikti napaisant savo baimių, judėti į priekį ir, aišku, tiketi stebuklais!  Naujųjų Metų naktį visi patirs pačius nuostabiausius nuotykius ir nepamirštamus stebuklus. Laukiame visų!
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Šunyčiai patruliai ! Naujametinis vaiku spektaklis! (LT) Š 2017-12-23 12:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 11.00 - 36.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Kalba: lietuvių
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: 1
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Amžiaus cenzas:
nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Kernavės g. 84 Vilnius Lietuva
Organizatorius
UAB MORTEN
Eišiškių Sodų 5-oji g.19 Vilnius
Įmonės kodas 302561330
PVM kodas LT100007660316