Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Teatralizuotas barokinių rokoko kostiumų šou

Š 2017-10-21 18:00
Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius
20.20 - 25.00
Baroko - rokoko kostiumai ir G. Caccini, H. Purcell, J. S. Bacho muzikos prabangos aistra

Teatralizuotame barokinių – rokoko kostiumų šou - alsuojantis auksinio laikmečio karštis!
 
Podiumu žygiuos žymios moterys ir vyrai, teatro aktoriai ir profesionalios manekenės. Kostiumų kolekcijos autorė – teatro režisierė R. Urbonavičiūtė. Jos sukurti kostiumai visuomet išsiskiria puošnumu, sudėtinga konstrukcija ir siejami su formos ekstravagancija. Kūrėja pasižymi gebėjimu pasitelkusi aksesuarus: skrybėlaites, batelius, tinklelius, papuoštus cirkonio, tigro akies brangakmeniais, taip pat šukuosenas, museles, paryškinti vyro ir moters charakterio grožio idealą. Autorės kostiumuose atspindimas baroko – rokoko mados didingumas.

„Kostiumų audiniai atkeliavo iš įvairių pasaulio šalių. Audiniai dažnai būna kaprizingi ir ne visi nori tapti formomis. Todėl audinių faktūras, spalvas, ornamentus reikia subtiliai atrinkti ir paversti kostiumo forma. Na, o kostiumo laukia šventa misija – atskleisti moters grožį, parodyti apie ką ji svajoja.“ – dalinasi savo kūrybinėmis įžvalgomis R. Urbonavičiūtė.

Autorę šią kolekciją sukurti įkvėpė knygos „Pavojingi ryšiai“ (aut. Coderlos de Laclos), taip pat ir žymi XVIII a. mados favoritė Marija Antuanetė.

Scenoje pamatysite per 40 unikalių kostiumų, kurie sujungs istorinio kostiumo grožio atspindžius su šiuolaikinio žmogaus grožio pajauta.

Su atgaiva ir nuostaba stebėsite teatralizuotą kostiumų pristatymą bei svajingai klausysitės G. Caccini, H. Purcell, J. S. Bacho muzikos prabangos. Renginio metu veiks ala baroko-rokoko foto ir grimavimo ateljė.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Teatralizuotas barokinių rokoko kostiumų šou Š 2017-10-21 18:00 Litexpo Lietuvos parodų ir kongresų centras, Vilnius 20.20 - 25.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 15 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
nėra
Trukmė:
2 val.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos:
- 20 % studentams, moksleiviams, senjorams ir asmenims su negalia (kontrolės metu pateikti nuolaidą įrodantį dokumentą)

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Organizatorius
Užupio teatras Všį.
S. Stanevičiaus g. 24 Vilnius
Įmonės kodas 125250824