Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Užupio dramos teatras. Komedijos premjera ''Vienarankis iš Spokano''

K 2016-10-13 19:00
S. Stanevičiaus g. 24 Teatro Sala
8.50 - 16.00

Užupio dramos teatras kviečia į PREMJERĄ !

Juodoji komedija „Vienarankis iš Spokano“

pagal Martin McDonagh pjesę

 


Komedijos premjera „Vienarankis iš Spokano“ kupina humoro, mistikos ir siaubo laukimo nuotaikos. Tai ekstremalių situacijų komedija.
M. McDonagh XXI a. sensacijos teatras perkeliamas į Užupio dramos teatro sceną. Tai  spektaklis mėgstantiems aštrius pojūčius, verčiantis abejoti moralinėmis normomis, nebijantiems pasijuokti iš savęs.

Spektaklio kūrybinė grupė pažada – juodosios komedijos premjera prisodrinta juodojo humoro, mistikos ir siaubo laukimo nuotaikos, kupina ekstremalių situacijų.

Režisierė Rita Urbonavičiūtė

Vaidina:

Vienarankis  – Povilas Liubinas

Tobis – Linas Barauskas

Merlina – Laura Jakštytė

Mervinas – Saulius Čėpla

 

Premjera:

Spalio 13 d. 19 val.

Teatro saloje (S. Stanevičiaus g. 24, Vilnius)

Daugiau informacijos:
http://www.uzupioteatras.lt/repertuaras.html
www.uzupioteatras.lt/spektakliai.html
Tapkite Užupio teatro draugu Facebook
https://www.facebook.com/U%C5%BEupio-teatras-154678891248735/

Bilietų rezervacija:

tel. +370 61443997
el. paštu uzupisdramosteatras@gmail.com

 

Papildoma informacija

„Šiandien M. McDonagh, Užupio dramos teatro kūrybinė grupė ir žiūrovų trikampis kalbėsis apie gyvenimiškas situacijas, į kurias patenkame visi. M. McDonagh kuria pjeses apie tai, jog viskas neteisinga šiame pasaulyje. Vienintelis išsigelbėjimas – juokas: ironiškas, nuoširdus, graudus – gimstantis Užupio dramos teatro scenoje. Teatras – tai sekundės menas. Čia ir dabar.

Režisierė Rita Urbonavičiūtė

 

Trumpai apie siužetą

Priešistorė

Pagrindinis spektaklio veikėjas Vienarankis prarado gyvenimo džiaugsmą, kai gauja blogiukų nusitempė jį ant traukinio bėgių, o riedantis traukinys jam nupjovė plaštaką. O skaudžiausia tai, kad gauja pamojo Vienarankiui jo paties rankos plaštaka. Vienarankis pažadėjo sau – jei liks gyvas, pašvęs savo likusį gyvenimą, kad susigrąžintų prarastą ranką. Už rankos radimą Vienarankis siūlo solidžią premiją.  

Veiksmas prasideda, kai norėdami pasipelnyti narkotikų dileriai bando apgauti Vienarankį, atnešdami jam iš muziejaus pavogtą aborigeno ranką. Tačiau Vienarankis ne iš tų, kuriuos galima pykdyti. Jis – nesukalbamas, užsispyręs, nenuspėjamas, gąsdinantis. Prasideda tikroji išsivalymo nuo blogio golgota.

Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Užupio dramos teatras. Komedijos premjera ''Vienarankis iš Spokano'' K 2016-10-13 19:00 S. Stanevičiaus g. 24 Teatro Sala 8.50 - 16.00
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 18:00
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos:

- Studentams, moksleiviams, senjorams, žmonėms su negalia 20%
- su Daily Card kortele 20% nuolaida bilietui (kontrolės metu pateikti kortelę). Į nuolaidos laukelį vesti pirmus 12 kortelės numerio skaičius.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
S. Stanevičiaus g. 24 Vilnius Lietuva
Organizatorius
Užupio teatras Všį.
S. Stanevičiaus g. 24 Vilnius