Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Užupio dramos teatras. Komedijos premjera ''Vienarankis iš Spokano''

Pn 2017-04-21 19:00
12.12 - 15.00
Užupio dramos teatras kviečia į PREMJERĄ !
Komedija „Vienarankis iš Spokano“
Pagal Martin McDonagh pjesę


Komedijos premjera „Vienarankis iš Spokano“ kupina humoro, mistikos ir siaubo laukimo nuotaikos. Tai ekstremalių situacijų komedija.

M. McDonagh XXI a. sensacijos teatras perkeliamas į Užupio dramos teatro sceną. Tai  spektaklis mėgstantiems aštrius pojūčius, verčiantis abejoti moralinėmis normomis, nebijantiems pasijuokti iš savęs.

Kūrybinė grupė
Režisierė Rita Urbonavičiūtė
Vaidina:
Vienarankis  – Povilas Liubinas
Tobis – Linas Barauskas
Merlina – Donata Kielaitė, Laura Jakštytė
Mervinas – Saulius Čėpla


Papildoma informacija
„Šiandien M. McDonagh, Užupio dramos teatro kūrybinė grupė ir žiūrovų trikampis kalbėsis apie gyvenimiškas situacijas, į kurias patenkame visi. M. McDonagh kuria pjeses apie tai, jog viskas neteisinga šiame pasaulyje. Vienintelis išsigelbėjimas – juokas: ironiškas, nuoširdus, graudus – gimstantis Užupio dramos teatro scenoje. Teatras – tai sekundės menas. Čia ir dabar.“
Režisierė Rita Urbonavičiūtė

Trumpai apie siužetą
Priešistorė

Pagrindinis spektaklio veikėjas Vienarankis prarado gyvenimo džiaugsmą, kai gauja blogiukų nusitempė jį ant traukinio bėgių, o riedantis traukinys jam nupjovė plaštaką. O skaudžiausia tai, kad gauja pamojo Vienarankiui jo paties rankos plaštaka. Vienarankis pažadėjo sau – jei liks gyvas, pašvęs savo likusį gyvenimą, kad susigrąžintų prarastą ranką. Už rankos radimą Vienarankis siūlo solidžią premiją. 

Veiksmas prasideda, kai norėdami pasipelnyti narkotikų dileriai bando apgauti Vienarankį, atnešdami jam iš muziejaus pavogtą aborigeno ranką. Tačiau Vienarankis ne iš tų, kuriuos galima pykdyti. Jis – nesukalbamas, užsispyręs, nenuspėjamas, gąsdinantis. Prasideda tikroji išsivalymo nuo blogio golgota.

Daugiau informacijos:
www.uzupioteatras.lt

Tapkite Užupio teatro draugu Facebook
https://www.facebook.com/U%C5%BEupio-teatras-154678891248735/

Renginio nuoroda: http://www.uzupioteatras.lt

Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti