Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Maša ir Lokys / Маша и Медведь (RENGINYS VYKS RUSŲ K.)

Pr 2016-12-26 16:00
Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda
15.00 - 39.00
Populiariausio animacinio serialo „Maša ir lokys“ herojai atvyksta į Lietuvą susitikti su vaikais ir kartu švęsti Naujuosius metus. Pasaulinę šlovę pelnę herojai Maša ir Miša mažuosius žiūrovus džiugins gruodžio 25 d. Vilniuje, gruodžio 27 d. Kaune ir gruodžio 26 d. Klaipėdoje (kasdien po du pasirodymus lietuvių ir rusų kalbomis).

Naujametiniuose Mašos ir lokio nuotykiuose – įspūdingo dydžio lėlės, kalbančios vaikiškais balsais, įspūdingos spalvotos dekoracijos, akrobatiniai triukai, specialiai šiam šou sukurtos apšvietimo ir pirotechnikos sistemos ir, be abejonės, šventiniai stebuklai. Nuotaikinguose pasirodymuose mažieji lankytojai ir jų tėvai bus ne tik žiūrovai, bet ir pasakos dalyviai.

Pagrindiniai muzikinio spektaklio veikėjai – žinomi liaudies pasakų herojai Maša ir Lokys, kurie dalyvauja pačiuose tikriausiuose Naujametiniuose stebukluose. Lokį gąsdina įvairiausi nuotykiai, į kuriuos įsivelia linksmoji Maša.

Didžiulė meilė mergaitei ir atsakomybės jausmas priverčia lokį atsisakyti jam įprasto ramaus gyvenimo ir kartu su Maša jis dalyvauja linksmiausiuose įvykiuose. Jaunieji žiūrovai susipažins ne tik su Maša ir lokiu, bet ir su voveryte, zuikiu, vilku ir kitais pasakos personažais. Naujametiniuose šou jaunųjų žiūrovų laukia gausybė smagiausių įspūdžių: susitikimas su stebuklų pasauliu ir išmintingais herojais, dainuojančiais linksmas dainas ir šokančiais pasakiškus šokius.

Scenoje vyks tikri stebuklai, netrūks žaidimų, pokštų, siurprizų ir dovanų visiems, laukiantiems Kalėdų senelio ir Naujųjų metų!


Pasirodymai įvyks:

Gruоdžio 25 d. – koncertų sale “Compensa”, Vilnius
16:00 – pasirodymas rusų k.
19:00 – pasirodymas lietuvių k.
Bilietai – www.bilietupasaulis.lt

Gruоdžio 26 d. – “Švyturio” arena, Klaipėda
16:00 – pasirodymas rusų k.
19:00 – pasirodymas lietuvių k.
Bilietai – www.bilietai.lt

Gruоdžio 27 d. – Sporto Halė, Kaunas
16:00 – pasirodymas rusų k.
19:00 – pasirodymas lietuvių k.
Bilietai – www.bilietupasaulis.lt
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta Kaina  
Maša ir Lokys / Маша и Медведь (RENGINYS VYKS RUSŲ K.) Pr 2016-12-26 16:00 Klaipėdos Švyturio arena, Klaipėda 15.00 - 39.00
Svarbi informacija

"Ramirent“ klubo nariai bilietus, už mažiausią ne akcijinę kainą, savo vietose gali įsigyti iki 2016 10 24 imtinai

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: likus valandai iki renginio
Renginio trukmė: ~1:00
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: neįleidžiami
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Dubysos g. 10 Klaipėda Lietuva
Organizatorius
Live Nation Lietuva, UAB
M.Valančiaus g. 1A/V.Mykolaičio-Putino 10A Vilnius