Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Pasaka vaikams ''Noriu arkliuko''

S 2017-05-21 12:00
5.58
Pasaka vaikams „Noriu arkliuko“

 
Kauno mažojo teatro spektaklis „Noriu arkliuko“ – tai pasaka vaikams, sukurta pagal Karolinos Žernytės to paties pavadinimo pjesę, remiantis senosios animacijos „Didieji šalčiai“ motyvais.

Turbūt kiekvienas, didelis ir mažas, vaikystėje arba savo vaikystės prisiminimuose regi ryškų mamos portretą. Spektaklyje „Noriu arkliuko“ būtent ir akcentuojamas šis mamos bei vaiko ryšys, tarpusavio supratimas. Ar pamenate savo troškimus ir norus, dėl kurių prisikviesdavote viso pasaulio „ožiukus“? Spektaklyje pagrindinė veikėja Mergaitė, vedama savo norų, ryžtasi leistis į naujos mamytės paieškas. Kelionėje ją lydi dvi šarkos, įtrauksiančios žiūrovus į spektaklio veiksmą. „Visiems visiems vaikams su savo norais reikia būti atsargiems, nes neaišku, kur tie norai gali juos nuvesti“, – teigia spektaklio režisierė Raimonda Kimbraitė.

Pasakoje vaikams keliamas klausimas – ar nauja mama yra tikrai geriau nei esama? Kūrybinė grupė  spektakliu „Noriu arkliuko“ Kauno mažajame teatre kviečia iš naujo atrasti ryšį su savo mamomis, suvokti, kad savo mamą reikia branginti ir mylėti.

Spektaklio vaidmenis kuria – Ieva Savickaitė, Eimantė Urmonaitė, Rūta Rupainytė, Kastytis Miliauskas
Režisierė – Raimonda Kimbraitė
Pjesės autorė – Karolina Žernytė
Kompozitorius – Raimundas Eimontas
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai
Renginių nerasta
Loading...
Perkrauti