Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

Spektaklis vaikams. Senamiesčio lėlės. Pelenė. Raganiukės teatras.

Š 2017-04-15 17:00 - Š 2017-05-13 23:59
5.72 - 7.00
Senamiesčio lėlių spektaklis „Pelenė“

Tai garsioji pasaka apie Pelenę virstančią karalaite, moliūgą virstantį karieta, žiurkę virstančią vežiku, visada laimintį gėrį ir visų svajonių išsipildymą. Šiame muzikiniame spektaklyje vaidina aktoriai ir rankų darbo marionetės – tai lėlės, valdomos virvutėmis. Kiekvieną jų puošia unikalūs, itin kruopščiai pagaminti ir dekoruoti senoviniai kostiumai. Marionetės jums papasakos šiltą ir jautrią prancūzų pasakininko Šarlio Pero pasaką apie našlaitę ir gerumo stebuklus.

Vaikams būtina teatrą pažinti iš esmės ir matyti įvairių žanrų spektaklius, ne tik vaidinančius aktorius, bet ir įvairių žanrų lėles. Todėl būtent šiame spektaklyje išvysite tokias lėles, kokių jau beveik nepamatysite Lietuvos teatruose. Spektaklyje atkurti autentiški XVIII–XIX a. kostiumai, muzika, aplinka.

Senamiesčio lėlių teatro marionetės sukurtos remiantis XIX a. Prahos marionečių meistrų tradicijomis. Šis miestas turi ilgametes marionečių gamybos ir jų teatro tradicijas. Čekijos sostinėje veikia vienintelis pasaulyje Marionečių teatras. Šio teatro repertuare pagrindinę vietą užima marionečių spektaklis – Volfgango Amadėjaus Mocarto opera „Don Žuanas“ (Don Giovanni). Įdomu, kad anksčiau marionečių spektakliai būdavo statomi suaugusiems, kuriami pagal žymių kompozitorių operas.

Šiame spektaklyje su dideliu atsidavimu daugybę charakterių ir personažų kuria ilgamečiai teatro vaikams aktoriai L. Barauskas ir R. Strauzaitė.

Spektakliai, kuriuose vaidmenis atlieka ne žmonės, o aktorių valdomos lėlės, kuria savitą teatro pasaulį. Paslaptingai judančios ir galinčios kalbėti lėlės visuomet užburia mažuosius žiūrovus.


Režisierė: R. Urbonavičiūtė.

Dailininkė lėlininkė: V. Klakauskaitė.

Vaidina: L. Barauskas ir R. Strauzaitė.

Papildoma informacija žiūrovams:
Trukmė 60 min. 
Žiūrovai į teatrą įleidžiami 16:45
Spektaklis skirtas vaikams nuo 3 metų.

 
Rodyti aprašymusSlėpti aprašymus
Renginiai