Paieška nedavė rezultatų
Loading...
Perkrauti

VASAROS ŽVAIGŽDĖS

Pr 2017-08-14 20:00
Palangos koncertų salė, Palanga
Įvykęs renginys
Šventinis koncertas
VASAROS ŽVAIGŽDĖS
Rugpjūčio 14 d. 20 val.
Palangos koncertų salė


Et, šiemet vasara... pasak oro prognozuotojų, tikroji šiluma prasidės rugpjūtį. Bet nemanykit, kad dėl to, jog nustos lyti. Ne! Orai pagerės todėl, kad į naująją Palangos koncertų salę susirenka „VASAROS ŽVAIGŽDĖS“.

Pagalvokit patys – didžiuliame jungtiniame koncerte, vienoje scenoje pasirodys toks būrys „žvaigždžių“.

Pirmąją koncerto dalį, pradės VILHELMO ČEPINSKIO vadovaujamas ORKESTRAS SENOJI CAMERATA. Akomponuojant orkestrui,  dainuos talentingoji, populiarioji ir – neslėpkime – žavingoji dama: ONA KOLOBOVAITĖ.

Taip pat šioje koncerto dalyje O. Kolobovaitės jaunystės žavesį pakeis didžiulė scenos patirtis, žiūrovų meilė ir garbė – Maestro VIRGILIJUS NOREIKA. Maestro maloniai sutiko sudalyvauti šiame jungtiniame „VASAROS ŽVAIGŽDŽIŲ“ koncerte ir labai laukia savųjų gerbėjų.

Šios dalies staigmena ir netikėtumas bus garsiausių  Lietuvos smuikininkų pasirodymas. Turėsite galimybę matyti ir žavėtis VILHELMO ČEPINSKIO ir ZBIGNEVO LEVICKIO virtuoziškumu.

Be abejo, Palangos koncertų salėje didžiulę įtaką koncertui turės pati  vasara. Tad artistų nuotaikos ir jų pasirodymų amplua gali būti vasariškai netikėtas. Ko jau ko, bet geros nuotaikos tikrai nestokos. Ir jei Jums maga savo mylimus artistus pamatyti kitaip, geriau kaip Palangos koncertų salėje vargu ar pavyks.

Bet čia dar ne viskas. Mūsų laukia antroji koncerto dalis.

O antroje dalyje, sėkmingai apvažiavęs visą Lietuvą su koncertais ir ne vienai gerbėjai suvirpinęs širdį su „Mažyte mano...“ pasirodys OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS.

    Na, o koncerto pabaigoje susitiksite su senokai Palangoje nekoncertavusiu RAIGARDO TAUTKAUS ŠAMPANINIU KAUNO CHORU. Nuo to laiko, kai choras laimėjo pirmuosius „Chorų karus“ prabėgo nemažai laiko. Per tą laiką buvo surengta daugybė koncertų Lietuvoje. Kas be ko – daugelis choro dalyvių bandė realizuoti save kituose projektuose. Galų gale daugelis iš jų pasklido po visą Europą. Tačiau rugpjūčio 14d. visi jie tvirtai nusprendė sugrįžti į savo Gimtinę,  į savo „Šampaninį“ chorą ir pateikti Jums savo žinomas ir naujausias dainas.

Koncertą ves aktorius bei televizijos diktorius VILIUS KAMINSKAS.

Koncerto režisierius MINDAUGAS KARALIUS.

Vien dėl šio koncerto verta atvykti į Palangą!

Tuo pačiu – kas nematė – pasidairys ir po naująją koncertų salę.
Rodyti daugiauRodyti mažiau
Renginys Data / Laikas Renginio vieta  
VASAROS ŽVAIGŽDĖS Pr 2017-08-14 20:00 Palangos koncertų salė, Palanga
Įvykęs renginys
Svarbi informacija

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: ~19:00
Renginio trukmė: ~2:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Renginio vieta
Vytauto g. 43 Palanga Lietuva
Organizatorius
AMPLUA, VšĮ
Draugystės g. 17 -1 Kaunas
Įmonės kodas 304447553