По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

''Ateities violončelė''

Ср 26.07. 2017 21:00
Kintų daržinė
7.00
“Ateities violončelė” – liepos 26 d., trečiadienis, 21:00 val., Kintų daržinė

Netikėtoje erdvėje – senoje daržinėje, esančioje tarp dviejų Kintų bažnyčių, įvyks alternatyviausias Kintų muzikos festivalio koncertas. Justas Kulikauskas, festivalio iniciatoriaus Naujų Idėjų Kamerinio Orkestro NIKO artistas, kurio vardas gerai žinomas visiems festivalio lankytojams, violončele bei elektronika atliks naujausius savo paties sukurtus žinomų populiariosios muzikos kūrinių perdirbimus bei pristatys savo naujausią albumą. Justas Kulikauskas koncertuoja visame pasaulyje kartu su Naujų Idėjų Kameriniu Orkestru NIKO, taip pat kaip solistas. Dar būdamas visai mažas, jis grojo solo su pagrindiniais Lietuvos orkestrais ir laimėjo daugelį tarptautinių ir respublikinių konkursų. Taip pat, jis yra dainų kūrėjas, prodiuseris ir Hip – Hop/ RnB atlikėjas. 2012 metais Justas dalyvavo antrame geriausių pasaulyje garso efektų pedalų atlikėjų konkurse ir pateko į geriausiųjų aštuonetuką.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
''Ateities violončelė'' Ср 26.07. 2017 21:00 Kintų daržinė 7.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Cenzas:
nėra
Trukmė: 1 val. 00 min.
Pertraukos: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginys vyks po atviru dangumi, esant nepalankioms oro sąlygoms (lietui), prašome pasirūpinti savimi ir su savimi turėti lietpalčius. Organizatorius dėl oro sąlygų neatsako.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Ramioji g. , Kintai Литва
Организатор
Kintai Arts, VšĮ
Vydūno g. 5A Kintai
aretas.botyrius@gmail.com
Рег. № 133487723