По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Kintų muzikos festivalio atidarymo koncertas Peter M. Hamel

Пт 21.07. 2017 20:00
Viešbutis Ventainė
Kintų muzikos festivalio atidarymo koncertas – Peter M. Hamel - liepos 21 d., penktadienis, 20:00 val., viešbutis “Ventainė”

Kintų muzikos festivalio Atidarymo koncerte - legendinis vokiečių kompozitorius, minimalizmo Europoje pradininkas Peter Michael Hamel,  šiais metais švenčiantis 70-ąjį jubiliejų. Kompozitorius yra dirbęs kartu su žymiausiais muzikos kūrėjais: John Cage, Terry Riley, La Monte Young ir Carl Orff, o koncertų geografija nusidriekia per visą pasaulį – nuo Paryžiaus ir Maskvos iki Tokijaus, Niujorko ir Mumbajaus.

Kintų muzikos festivalio Atidarymo koncerte legendinis muzikas – jau antrą kartą. Kompozitorius yra festivalio meno vadovo Gedimino Gelgoto kompozicijos profesorius, pas kurį Gelgotas studijavo Hamburgo aukštojoje muzikos mokykloje.

Kompozitorius Hamel atliks unikalias balso ir fortepijono improvizacijas scenoje Kuršių mariose. Nuostabi Kintų gamta ir nežemiška muzika susilies laukiamiausiame metų koncerte, besileidžiant saulei ...
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения  
Kintų muzikos festivalio atidarymo koncertas Peter M. Hamel Пт 21.07. 2017 20:00 Viešbutis Ventainė
Состоялось
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Cenzas: nėra
Trukmė: 1 val. 00 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai nemokamai neįleidžiami.
Nuolaidos: netaikomos

Renginys vyks po atviru dangumi, esant nepalankioms oro sąlygoms (lietui), prašome pasirūpinti savimi ir su savimi turėti lietpalčius. Organizatorius dėl oro sąlygų neatsako.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Marių g. 7, Ventė Литва
Организатор
Kintai Arts, VšĮ
Vydūno g. 5A Kintai
aretas.botyrius@gmail.com
Рег. № 133487723