По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

MIDSUMMER VILNIUS17 : KOSTAS SMORIGINAS ir KOSTAS SMORIGINAS

Вт 25.07. 2017 20:30
LDK Valdovų rūmai, Vilnius
15.00 - 35.00
Dar vienas muzikinis duetas Valdovų rūmų kiemelio scenoje, tai – teatro ir kino aktorius, muzikantas Kostas Smoriginas bei  jo sūnus, operos solistas Kostas Smoriginas jaunesnysis. „Midsummer Vilnius“  liepos 25 d. abu atlikėjai pristatys unikalias savo programas.

Kostas Smoriginas per ilgametę savo karjerą yra sukūręs daugybę įsimintinų vaidmenų teatre ir kine, tačiau ne mažiau jo gerbėjai laukia ir muzikinių aktorystės meistro pasirodymų. Menininkas, dar žinomas kaip „Aktorių trio“ grupės narys bei solo atlikėjas, koncerte atliks dainuojamosios poezijos kūrinius. Susirinkusių klausytojų lauks kaip visuomet subtili, jautri, liūdnų ir džiaugsmingų išgyvenimų kupina K. Smorigino muzika ir išskirtinis jo balsas.

Kartu su teatro legenda tą patį vakarą į sceną žengs ir jo sūnus, vienas garsiausių ir talentingiausių Lietuvos operos solistų Kostas Smoriginas jaunesnysis. Garsiausiuose Europos teatruose dainuojantis baritonas Lietuvoje pasirodo itin retai, tad festivalio klausytojai turės išskirtinę galimybę pasiklausyti talentingojo klasikinės muzikos profesionalo.
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
MIDSUMMER VILNIUS17 : KOSTAS SMORIGINAS ir KOSTAS SMORIGINAS Вт 25.07. 2017 20:30 LDK Valdovų rūmai, Vilnius 15.00 - 35.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.lt

Durys atidaromos: 19:00
Pasirodymas: 20:30
Pabaiga: 22:00
Renginio trukmė: 1:30
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos: netaikomos

Renginys vyks po atviru dangumi, esant nepalankioms oro sąlygoms (lietui), prašome pasirūpinti savimi ir su savimi turėti lietpalčius. Organizatorius dėl oro sąlygų neatsako.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Katedros a. 3 Vilnius Литва
Организатор
Baleto teatras, VšĮ
M. Valančiaus g. 7 - 52, Vilnius
info@forsevent.com
Рег. № 302629386