По вашему запросу ничего не найдено
Загрузка...
Перезагрузить

Gundymas lietuje 2 ''Kvėpuoju tavimi'' Iskušienije teatras

Чт 07.12. 2017 19:00
COMPENSA koncertų salė, Vilnius
15.40 - 45.00
Gruodžio 7 d. Compensa salėje Sankt Peterburgo šokio teatras „Iskušienije“ pristatys žiūrovams spektaklį „Kvėpuoju tavimi“ – antrą iš serijos nepakartojamo pasirodymo „Gundymas lietuje“. Šis spektaklis -  atskiras pastatymas ir jo suvokimas nepriklauso nuo pirmos dalies peržiūros.

Šokio teatro „Iskušienije“ pasirodymai – nepakartojami šou-spektakliai,  derinantys skirtingų stilių choreografinius pasirodymus ir nuostabias muzikines kompozicijas, meilės istorijos romantiką ir neišsemiamą energiją, bendravimą su auditorija,  geros nuotaikos užtaisą. Finalinės spektaklio scenos atliekamos po vandens srove.

„Kvėpuoju tavimi“ -  sudėtinga meilės istorija, kur pagrindinis aktorius permąsto savo santykius su mylimąja.  Per pusantros valandos teatro artistai  perduoda salei savo pergyvenimus ir ryškias emocijas kūno plastikos pagalba. Visas veiksmas papildytas nuostabiomis muzikinėmis kompozicijomis.

Sankt Peterburgo šokio teatras „Iskušienije“ – vienas iš geriausių šiuolaikinių rusų teatrų, dirbančių šiame žanre. Jie surengė gastroles, sulaukusias didelio pasisekimo, daugiau nei 80-dešimtyje Rusijos miestų, Vokietijoje ir kitose šalyse.  Teatras tris kartus buvo pripažintas „Geriausiu projektu Rusijoje“. Pagrindinė teatro kolektyvo sudėtis – dešimt unikalių vyrų.  Tarp jų – klasikos šokėjai, hip hoperiai,  breikeriai,  akrobatai ir net gimnastai.


Rekomenduojama žiūrovams nuo 12 metų. 
Spektaklio trukmė 1,5.
Informacija telefonu +370 670 26 109
Показать большеПоказать меньше
Мероприятие Дата / Время Место проведения Цена  
Gundymas lietuje 2 ''Kvėpuoju tavimi'' Iskušienije teatras Чт 07.12. 2017 19:00 COMPENSA koncertų salė, Vilnius 15.40 - 45.00
Полезная информация

Perkant 10 ir daugiau bilietų kreipkitės: vipklientai@bilietai.ltDurys atidaromos: ~18:00
Renginio trukmė: ~2:00
Pertraukos: 1.
Vaikai nemokamai neįleidžiami
Amžiaus cenzas: N-12
Nuolaidos: netaikomos.


Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.

Место проведения
Kernavės g. 84 Vilnius Литва
Организатор
Duetus, UAB
Perkūnkiemio g. 13 – 91 Vilnius
Рег. № 304466308